Claire Underwood rządzi światem. "House of Cards" - zwiastun i przybliżona data premiery 6. sezonu

"House of Cards" (Fot. Netflix)

Podczas Oscarów Netflix wypuścił pierwszy teaser finałowego sezonu "House of Cards". Jest przybliżona data premiery, a także groźba/obietnica padająca z ust Claire Underwood.

Od końca lutego trwają zdjęcia do 6. sezonu "House of Cards, a dziś w nocy Netflix pokazał pierwszą zapowiedź. To wypełniony bieganiną teaser, który prowadzi nas do Gabinetu Owalnego, gdzie zasiada Claire Underwood (Robin Wright). Pani prezydent odwraca się do nas i mówi: "Dopiero się rozkręcamy".

To może być prawda w stosunku do administracji Claire, wokół której będzie się kręcić ten sezon, ale sam serial nie tyle się rozkręca, ile się kończy. 6. sezon "House of Cards" będzie już finałowy. Całość ma się składać z zaledwie 8 odcinków, premierę Netflix zapowiedział na jesień 2018 roku.

W serialu nie zobaczymy już Franka Underwooda. Po tym jak Kevin Spacey został oskarżony o molestowanie seksualne, wyrzucono go z "House of Cards". W tym momencie nie wiadomo, co stanie się z jego bohaterem.

Do obsady dołączy dwójka nowych aktorów - Diane Lane i Greg Kinnear, którzy zagrają rodzeństwo. Więcej na temat ich postaci w tym momencie nie wiemy. Wiemy za to, że na nasze ekrany powrócą Michael Kelly (Doug), Jayne Atkinson (Catherine), Boris McGiver (Tom), Derek Cecil (Seth), Patricia Clarkson (Jane), Campbell Scott (Mark), a także Constance Zimmer. Graną przez nią dziennikarkę śledczą, Janine, ostatnio widzieliśmy w 4. sezonie.

Dotychczasowe sezony "House of Cards" są dostępne w serwisie Netflix.

REKLAMA