7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Czarodziejki" (Fot. WB)

0

Madeleine Mantock dołącza do obsady "Czarodziejek". Piątka aktorów w obsadzie nowej wersji "Roswell". Beth Behrs w pilocie komedii FOX-a. A oprócz tego "Daredevil" i jeszcze więcej pilotów.

1. Madeleine Mantock dołącza do obsady "Czarodziejek". Znana z "Into the Badlands" Madeleine Mantock dostała rolę trzeciej z sióstr, praktycznej i błyskotliwej Macy, która na co dzień zajmuje się genetyką. Razem z nią główne role będą grać Melonie Diaz i Sarah Jeffery.

2. Piątka aktorów w obsadzie nowej wersji "Roswell". Nathan Parsons ("Czysta krew"), a także Lily Cowles ("BrainDead"), Michael Vlamis ("New Girl"), Tyler Blackburn ("Pretty Little Liars") i Heather Hemmens ("If Loving You Is Wrong") dostali stałe role w reboocie "Roswell". Wcześniej obsadzono Jeanine Mason w głównej roli.

3. Beth Behrs w pilocie komedii FOX-a. Beth Behrs zagra jedną z głównych ról w pilocie "Our People" od Lee Danielsa. To komedia o młodej parze i ich rodzinach - jego rodzina jest afrykańska i "bombastyczna", a ona pochodzi z amerykańskiego Midwestu. Behrs wcieli się w Jenny, czyli połówkę tej pary, która jest z Midwestu.

4. Grafika promująca 3. sezon "Daredevila". Podzielił się nią na Twitterze Joe Quesada z Marvela.

5. Vanessa Williams w nowym serialu ABC. Vanessa Williams zagra jedną z głównych ról w pilocie serialu "False Profits", osadzonego w świecie marketingu przemysłu kosmetycznego.

6. Ryan Eggold w pilocie serialu medycznego NBC. Aktor znany z "Czarnej listy" zagra w nowym serialu medycznym NBC, który tworzą David Schulner i Peter Horton. Serial oparty jest na książce "Twelve Patients: Life & Death at Bellevue Hospital" dr. Erica Manheimera.

7. Netflix zamawia australijską komedię. 10-odcinkowy serial stworzy Chris Lilley ("Summer Heights High"). Nie podano szczegółów dotyczących fabuły.