Niebezpieczeństwo, Willu Robinsonie! "Zagubieni w kosmosie" - zwiastun kosmicznego serialu Netfliksa

"Zagubieni w kosmosie" (Fot. Netflix)

0

Robinsonowie wracają w nowym wydaniu. Zobaczcie widowiskowy zwiastun serialu "Zagubieni w kosmosie", który ma wszystko, czego trzeba: świetnych aktorów, własnego robota i kosmiczne widoki.

"Zagubieni w kosmosie" to współczesna wersja serialu science fiction z lat 60. Akcja toczy się 30 lat w przyszłości. Kolonizacja innych planet stała się już możliwa, a Robinsonowie pomyślnie przeszli testy i znaleźli się w gronie wybrańców, którzy mają rozpocząć nowe życie w lepszym świecie. Jednak podczas wyprawy do nowego domu ich statek kosmiczny zostaje zepchnięty z kursu. Robinsonowie będą musieli zmierzyć się z obcą, niebezpieczną rzeczywistością, odległą lata świetlne od właściwego celu podróży.

Molly Parker (Jackie Sharp z "House of Cards") i Toby Stephens (kapitan Flint z "Piratów") wcielą się w Maureen i Johna Robinsonów, małżonków, którzy walcząc o bezpieczeństwo rodziny, próbują uratować także swój związek. Mina Sundwall zagra ich córkę Penny, Taylor Russell wcieli się w Judy, z kolei Maxa Jenkinsa zobaczymy w roli najmłodszego członka rodziny, ciekawego świata i wrażliwego Willa Robinsona, który nieoczekiwanie nawiązuje niewytłumaczalną więź z pochodzącym z obcej planety robotem.

Rodzinie Robinsonów będzie towarzyszyć tajemnicze duo, które połączył ze sobą los i talent do oszustwa - niepokojąca, charyzmatyczna doktor Smith (Parker Posey) oraz szelmowski i czarujący Don West (Ignacio Serricchio), który wcale nie miał zamiaru zostać mieszkańcem nowej kolonii, nie mówiąc już o awaryjnym lądowaniu na wrogiej planecie.

Scenariusz "Zagubionych w kosmosie" napisali Matt Sazama i Burk Sharpless ("Dracula: Historia nieznana", "Łowca czarownic"), a showrunnerem jest Zack Estrin ("Skazany na śmierć").

10-odcinkowy sezon pojawi się 13 kwietnia na Netfliksie.

LostInSpace_Vertical-Main_PRE_POL