8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Parks and Recreation" (Fot. NBC)

Nick Offerman w obsadzie "Good Omens". Sześć osób w obsadzie spin-offu "The Originals". Michael Trevino dołącza do pilota nowego "Roswell". A oprócz tego "Fear the Walking Dead" i nie tylko.

1. Nick Offerman w obsadzie "Good Omens". Aktor znany z roli Rona Swansona w "Parks and Recreation" pojawi się w serialu Amazona - opartym na książce Neila Gaimana i Terry'ego Pratchetta - jako amerykański ambasador i ojciec Warlocka Dowlinga. Zdjęcia do "Good Omens" już trwają, a ich efekt zobaczymy w przyszłym roku.

2. Michael Trevino dołącza do obsady pilota nowego "Roswell". Aktor z "Pamiętników wampirów" zagra w nowej wersji "Roswell" Kyle'a, popularnego chłopaka i syna lokalnego szeryfa, który zaczyna kwestionować swoje szczęśliwe życie, kiedy dowiaduje się, że w jego rodzinie zdarzyły się w przeszłości koszmarne rzeczy.

3. Sześć osób w obsadzie spin-offu "The Originals". Szóstka aktorów podpisała kontrakty na występy w spin-offie "The Originals", opowiadającym o nastoletniej Hope. W serialu na pewno pojawią się: Matt Davis (Alaric), Danielle Rose Russell (nastoletnia Hope, którą poznamy w 5. sezonie The Originals"), Aria Shahghasemi (chłopak Hope), a także Quincy Fouse ("The Goldbergs"), Kaylee Bryant ("Santa Clarita Diet") i Jenny Boyd. Szczegóły na temat postaci granych przez ostatnią trójkę trzymane są w tajemnicy. Obecność Davisa potwierdza jednak, że akcja serialu będzie działa się w Mystic Falls, w szkole Alarica i Caroline.

4. Dax Shepard w pilocie komedii FOX-a. Dax Shepard zagra męża Lake Bell w pilocie "Bless This Mess" - komedii opowiadającej o parze, która ucieka z Nowego Jorku do Nebraski w poszukiwaniu prostszego życia.

5. Lennie James w zwiastunie 4. sezonu "Fear the Walking Dead". Serial wraca w kwietniu w zupełnie nowej odsłonie.

6. Noah Wyle w pilocie serialu CBS. Noah Wyle dostał główną rolę w pilocie "Red Line". Zagra nauczyciela ze szkoły średniej, którego czarnoskóry mąż został zastrzelony przez białego policjanta z Chicago.

7. "Schitt's Creek" z zamówieniem na 5. sezon. Obecnie jest emitowany 4. sezon "Schitt's Creek", ale już wiemy, że serial wróci z 5. sezonem w 2019 roku. Tym razem zamówiono 14 odcinków.

8. Amazon zamawia serial twórcy "BoJacka Horsemana". Amazon zamówił serial animowany "Undone", który zobaczymy w 2019 roku. Główną bohaterką będzie Alma (Rosa Salazar), kobieta, która po wypadku zaczyna odkrywać życie na nowo i poznaje prawdę o śmierci swojego ojca. Angelique Cabral podłoży głos jej młodszej siostrze. Serial napiszą Raphael Bob-Waksberg i Kate Purdy - czyli twórca i jedna ze scenarzystek "BoJacka Horsemana".

REKLAMA