10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Marvelous Mrs. Maisel" (Fot. Amazon)

0

"The Marvelous Mrs. Maisel" jedzie do Paryża. "The Good Doctor" z zamówieniem na 2. sezon. "Transparent" nie wróci w tym roku. A oprócz tego "Legion", "This Is Us" i mnóstwo pilotów.

1. "The Marvelous Mrs. Maisel" jedzie do Paryża. W Paryżu zostanie nakręcona premiera 2. sezonu. Szczegóły fabularne są tajemnicą, ale pewne jest jedno: serial znajdzie jakiś powód, aby wysłać główną bohaterkę do stolicy Francji.

2. "The Good Doctor" z zamówieniem na 2. sezon. Telewizja ABC już zamówiła 2. sezon serialu medycznego "The Good Doctor", który będzie liczył przynajmniej 18 odcinków.

3. Ginnifer Goodwin w pilocie komedii ABC. Ginnifer Goodwin dostała jedną z głównych ról w pilocie "Steps", komedii opartej na szwedzkim formacie "Bonus Family" i opowiadającej o czwórce dorosłych w trzech domach wychowujących trójkę dzieci po dwóch rozwodach - razem. Goodwin wcieli się w najbardziej dojrzałą osobę z tego kwartetu - taką, która radzi sobie nie tylko z trojgiem dzieci, ale także ze swoim nowym mężem, byłym mężem i jeszcze jego byłą żoną.

4. "Transparent" nie wróci w tym roku. W związku ze zwolnieniem Jeffreya Tambora po oskarżeniach o molestowanie seksualne produkcja się opóźni. Zdjęcia do 5. sezonu wystartują prawdopodobnie dopiero w grudniu, więc nie ma szans, żebyśmy zobaczyli nowe odcinki w tym roku.

5. Awans w obsadzie "SMILF". Raven Goodwin, która wciela się w przyjaciółkę Bridgette, Elizę, została awansowana do stałej obsady w 2. sezonie "SMILF".

6. Ian Harding w pilocie serialu z Katie Holmes. Aktor znany z "Pretty Little Liars" będzie grać u boku Katie Holmes w produkcji FOX-a o FBI. Serial o agentce, która staje się bohaterką publicznego skandalu (w tej roli Holmes), nie ma jeszcze tytułu.

7. ABC kompletuje obsadę pilota "Grand Hotel". Denyse Tontz ("The Fosters") i Demian Bichir ("The Bridge") zagrają główne role w pilocie amerykańskiej wersji "Grand Hotel", którą produkuje Eva Longoria. Do obsady dołączyli także Anne Winters ("Tyrant") i Bryan Craig ("Valor").

8. Sterling K. Brown i jego własna czołówka "Saturday Night Live". Sterling K. Brown będzie gospodarzem programu w najbliższą sobotę. Z tej okazji zaprezentował bardzo nietypową własną czołówkę. Wszystkie postacie są rozszyfrowane tutaj - i oczywiście, że Colin Jost jest księciem z bajki!

9. Zapowiedź finału 2. sezonu "This Is Us". 2. sezon "This Is Us" zakończy się 13 marca. Tego samego dnia wystartuje w NBC nowy serial "Rise", który od 15 marca będzie także w Polsce na ShowMaksie.

10. Plakat FOX-a na 2. sezon serialu "Legion". Start w czwartek 5 kwietnia o godz. 22:00.

legion02245