10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Marvelous Mrs. Maisel" (Fot. Amazon)

0

"The Marvelous Mrs. Maisel" jedzie do Paryża. "The Good Doctor" z zamówieniem na 2. sezon. "Transparent" nie wróci w tym roku. A oprócz tego "Legion", "This Is Us" i mnóstwo pilotów.

1. "The Marvelous Mrs. Maisel" jedzie do Paryża. W Paryżu zostanie nakręcona premiera 2. sezonu. Szczegóły fabularne są tajemnicą, ale pewne jest jedno: serial znajdzie jakiś powód, aby wysłać główną bohaterkę do stolicy Francji.

2. "The Good Doctor" z zamówieniem na 2. sezon. Telewizja ABC już zamówiła 2. sezon serialu medycznego "The Good Doctor", który będzie liczył przynajmniej 18 odcinków.

3. Ginnifer Goodwin w pilocie komedii ABC. Ginnifer Goodwin dostała jedną z głównych ról w pilocie "Steps", komedii opartej na szwedzkim formacie "Bonus Family" i opowiadającej o czwórce dorosłych w trzech domach wychowujących trójkę dzieci po dwóch rozwodach - razem. Goodwin wcieli się w najbardziej dojrzałą osobę z tego kwartetu - taką, która radzi sobie nie tylko z trojgiem dzieci, ale także ze swoim nowym mężem, byłym mężem i jeszcze jego byłą żoną.

4. "Transparent" nie wróci w tym roku. W związku ze zwolnieniem Jeffreya Tambora po oskarżeniach o molestowanie seksualne produkcja się opóźni. Zdjęcia do 5. sezonu wystartują prawdopodobnie dopiero w grudniu, więc nie ma szans, żebyśmy zobaczyli nowe odcinki w tym roku.

5. Awans w obsadzie "SMILF". Raven Goodwin, która wciela się w przyjaciółkę Bridgette, Elizę, została awansowana do stałej obsady w 2. sezonie "SMILF".

6. Ian Harding w pilocie serialu z Katie Holmes. Aktor znany z "Pretty Little Liars" będzie grać u boku Katie Holmes w produkcji FOX-a o FBI. Serial o agentce, która staje się bohaterką publicznego skandalu (w tej roli Holmes), nie ma jeszcze tytułu.

7. ABC kompletuje obsadę pilota "Grand Hotel". Denyse Tontz ("The Fosters") i Demian Bichir ("The Bridge") zagrają główne role w pilocie amerykańskiej wersji "Grand Hotel", którą produkuje Eva Longoria. Do obsady dołączyli także Anne Winters ("Tyrant") i Bryan Craig ("Valor").

8. Sterling K. Brown i jego własna czołówka "Saturday Night Live". Sterling K. Brown będzie gospodarzem programu w najbliższą sobotę. Z tej okazji zaprezentował bardzo nietypową własną czołówkę. Wszystkie postacie są rozszyfrowane tutaj - i oczywiście, że Colin Jost jest księciem z bajki!

9. Zapowiedź finału 2. sezonu "This Is Us". 2. sezon "This Is Us" zakończy się 13 marca. Tego samego dnia wystartuje w NBC nowy serial "Rise", który od 15 marca będzie także w Polsce na ShowMaksie.

10. Plakat FOX-a na 2. sezon serialu "Legion". Start w czwartek 5 kwietnia o godz. 22:00.

legion02245

  • dasBOT

    po co ciagnac Transparent i House of Cards bez glownych bohaterow?

  • Greg

    Grand Hotel oryginalne było świetne, choć raczej z gatunku guilty pleasure. Bo o ile na początku intryga jeszcze była ok, to potem gmatwali już tak bardzo, że powoli się to rozlatywało. Ale postacie przerysowane, wręcz karykaturalne niosły ten serial. Było to telenowelowe bardzo, ale przynajmniej o wiele więcej się działo niż w późniejszych sezonach Downton Abbey.

    Meksykanie zrobili własną wersję, której nikt nie chciał oglądać, teraz Amerykanie robią swoją. Wątpię czy się to uda.