8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Rodzina Soprano" (Fot. HBO)

Powstanie filmowy prequel "Rodziny Soprano". Jessica Capshaw i Sarah Drew odchodzą z "Chirurgów". Spin-off "Suits" dostał zamówienie na cały sezon. A oprócz tego "Legion", Sabrina i nie tylko.

1. Powstanie filmowy prequel "Rodziny Soprano". "The Many Saints of Newark" - tak brzmi roboczy tytuł prequela "Rodziny Soprano". Akcja filmu, który David Chase pisze wraz ze scenarzystą serialu Lawrence'em Konnerem, będzie się dziać w latach 60., w czasach zamieszek pomiędzy Afroamerykanami i Włochami w Newark. Konflikt stał się naprawdę krwawy, kiedy wmieszała się do niego mafia. Na razie nie wiadomo, jakie postacie z serialu pojawią się w filmie, ale prawdopodobnie będzie to ojciec Tony'ego Soprano, Giovanni, a także matka Tony'ego, Livia, oraz wujek Junior. Wszyscy oczywiście w młodszej wersji.

2. Jessica Capshaw i Sarah Drew odchodzą z "Chirurgów". Aktorki, które grają Arizonę i April, opuszczają ekipę "Chirurgów" "z powodów kreatywnych". Obie postacie były z nami od niemal dekady. Showrunnerka serialu, Krista Vernoff, zaprzecza jakoby ich odejście miało związek z podwyżką dla Ellen Pompeo, która będzie zarabiać 10 mln dolarów za sezon. Jak napisała na Twitterze, po prostu był już czas, żeby pożegnać te postacie.

3. "The Librarians" skasowane po czterech sezonach. Telewizja TNT nie zamówi 5. sezonu "The Librarians". Producent serialu Dean Devlin ogłosił, że twórcy będą próbowali znaleźć dla serialu nową stację.

4. Spin-off "Suits" dostał zamówienie na cały sezon. Serial nie ma jeszcze tytułu, ale wiemy, że powróci w nim Gina Torres jako Jessica, która będzie walczyć o swoje w brudnym świecie chicagowskiej polityki. Showrunnerem serialu będzie producent "Suits", Daniel Arkin. Wśród producentów wykonawczych będą także Gina Torres i Aaron Korsh, twórca "Suits".

5. Barack i Michelle Obama prawdopodobnie będą na Netfliksie. Małżeństwo Obamów negocjuje z Netfliksem serię programów, które oboje będą tworzyć. Na razie nie wiadomo więcej na temat formuły ani liczby odcinków.

6. Showtime przedłuża "Our Cartoon President". Kreskówkowy Donald Trump powróci latem z siedmioma nowymi odcinkami. Obecna seria zakończy się 8 kwietnia.

7. Bronson Pinchot dołącza do obsady serialu o Sabrinie. Bronson Pinchot zagra George'a Hawthorne'a, purytańskiego dyrektora liceum, do którego chodzi Sabrina, nastoletnia czarownica. Pomiędzy nim a nią i jej przyjaciółmi dochodzi do regularnych starć.

8. Jeszcze jeden psychodeliczny plakat "Legionu". 2. sezon startuje 5 kwietnia na polskim FOX-ie.

REKLAMA