7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Supernatural" (Fot. CW)

0

Kolejne osoby w obsadzie pilota "Pretty Little Liars". Christopher Abbott w obsadzie "Catch-22". Nadchodzi crossover "Supernatural" ze "Scooby Doo". A oprócz tego amazonowe "Homecoming" i inne nowości.

1. Kolejne osoby w obsadzie pilota "Pretty Little Liars". Do obsady pilota "The Perfectionists" dołączyły cztery nowe osoby. Sydney Park ("The Walking Dead") wcieli się w Caitlin, córkę senator, która chce iść w jej ślady. Eli Brown zagra Dylana, utalentowanego wiolonczelistę, który uwielbia muzykę tak samo jak swojego chłopaka, Andrew. Kelly Rutherford ("Gossip Girl") zobaczymy w roli Claire Hotchkiss, kobiety, która razezm z mężem założyła Hotchkiss Industries i Beacon Heights University. Z kolei Hayley Erin ("General Hospital") pojawi się w tajemiczej roli, której szczegółów nie zdradzono.

2. Christopher Abbott w obsadzie "Catch-22". Christopher Abbott ("Dziewczyny") wcieli się w Yossariana w serialowym "Paragrafie 22", który tworzy George Clooney dla platformy Hulu.

3. Nadchodzi crossover "Supernatural" ze "Scooby Doo". Odcinek, w którym Winchesterowie zostaną wciągnięci do animowanego świata, będzie mieć premierę 29 marca. W EW znajdziecie zdjęcia.

4. Jeremy Sisto w nowym serialu Dicka Wolfa. Jeremy Sisto, który grał swego czasu w "Law & Order", dostał jedną z głównych ról w "F.B.I.", nowym serialu Dicka Wolfa, zamówionym przez CBS.

5. Dermot Mulroney w obsadzie "Homecoming". Dermot Mulroney pojawi się w nowym serialu Amazona w roli Anthony'ego, chłopaka granej przez Julię Roberts Heidi - pracownicy tajnej agencji rządowej.

6. Norm Macdonald będzie mieć talk-show na Netfliksie. Program zatytułowany "Norm Macdonald Has a Show" dostał zamówienie na 10 odcinków.

7. Nowy zwiastun serialu "Vida". Serial o latynoskich siostrach zadebiutuje 6 maja w telewizji Starz.