7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Westworld" (Fot. HBO)

HBO pokazało ekscytujący fragment "Westworld" na festiwalu w Austin. Twórcy "Stranger Things" oskarżeni o niewłaściwe zachowanie wobec kobiet. ABC wycofało polityczny odcinek "Black-ish". A oprócz tego "Legion" i mnóstwo pilotów.

1. HBO pokazało park samurajów na festiwalu w Austin. Podczas festiwalu SXSW HBO zaprezentowało fragment nowego odcinka "Westworld", w którym pojawił się park Shogun World i serialowa Maeve (Thandie Newton) w kimonie.

2. Kolejni aktorzy w pilocie "Tajemnic Los Angeles". Do obsady pilota CBS dołączyli Mark Webber i Shea Whigham, którzy zagrają detektywów, oraz Alana Arenas, która wcieli się w reporterkę.

3. ABC wycofało polityczny odcinek "Black-ish". Odcinek "Please, Baby, Please", który miał zostać wyemitowany 27 lutego, okazał się zbyt kontrowersyjny dla telewizji ABC i wycofano go z powodu "różnic kreatywnych". W odcinku, który nakręcono w listopadzie, Dre opowiadał swojemu najmłodszemu synowi improwizowaną bajkę, w której zawarto dużo różnych odniesień do aktualnej sytuacji politycznej w USA.

4. Twórcy "Stranger Things" oskarżeni o niewłaściwe zachowanie wobec kobiet. Peyton Brown z ekipy "Stranger Things" oskarżyła braci Dufferów o przemoc słowną i znieważanie kobiet na planie serialu. Wpis, który pojawił się na Instagramie, już został skasowany przez autorkę (ale zostały screeny). Twórcy netfliksowego hitu napisali w oświadczeniu, że jest im przykro, jeśli ktoś poczuł się niekomfortowo na planie. Przyznali, że czasem zdarza im się wściekać na współpracowników, co związane jest z dużym stresem, jaki towarzyszy takiej produkcji. Zaznaczyli, że traktują wszystkich jednakowo, bez względu na płeć, rasę czy orientację seksualną. Z kolei Netflix dodał, że nie odnotowano żadnych niewłaściwych zachowań z ich strony.

screen-shot-2018-03-09-at-8-43-11-am

5. Joelle Carter i Evan Parke w obsadzie pilota ABC. Joelle Carter i Evan Parke dołączyli do stałej obsady pilota "Salvage" telewizji ABC. Serial opowiadać będzie o byłym detektywie, który chce spędzić spokojną emeryturę na Florydzie i zostaje wciągnięty w sprawę morderstwa.

6. Taylor Dearden i Aubrey Peeples w pilocie Carrie Brownstein. Taylor Dearden i Aubrey Peeples dostały główne role w pilocie serialu "Search and Destroy", opartym na wspomnieniach Carrie Brownstein. Serial powstaje dla platformy Hulu.

7. Jeszcze jeden psychodeliczny plakat "Legionu". Serial wraca 5 kwietnia na FOX Polska.

Legion sezon 2

REKLAMA