7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Westworld" (Fot. HBO)

HBO zbudowało miasteczko z serialu "Westworld" na festiwalu SXSW. "The Durrells" wraca w przyszłym tygodniu. Alan Cumming pojawi się w "Doktorze Who". A oprócz tego "Buffy: Postrach wampirów" i kolejna porcja pilotów.

1. HBO zbudowało miasteczko z serialu "Westworld" na festiwalu SXSW. Na festiwalu w Austin w Teksasie można było odwiedzić miasteczko Sweetwater, które wyglądało zupełnie jak to z serialu. Zdjęcia znajdziecie tutaj.

2. "The Durrells" wraca w przyszłym tygodniu. 3. sezon "The Durrells" ma wystartować w Wielkiej Brytanii 18 marca.

3. Alan Cumming pojawi się w "Doktorze Who". Aktor zdradził, że zobaczymy go w jednym z odcinków przyszłego sezonu.

4. Lyndon Smith w pilocie "Dead Inside". Lyndon Smith z "Parenthood" zagra główną rolę kobiecą - u boku Freddiego Stromy - w pilocie "Dead Inside" telewizji CW. Początkowo tę rolę miała grać Joey King.

5. Lesli Margherita w pilocie komedii ABC. Znana z "Homeland" aktorka dostała drugą z głównych ról - obok Yvette Nicole Brown - w pilocie komedii "Most Likely To", opowiadającej o dwóch samotnych matkach, które znają się ze szkoły średniej.

6. Lex Scott Davis w pilocie serialu ABC. Aktorka, która grała Toni Braxton w filmie biograficznym telewizji Lifetime, zagra główną rolę w pilocie "For Love". To historia dziewczyny z Nowego Orleanu, która pewnego razu dostaje telefon od swojego narzeczonego, który... nie żyje od pięciu lat.

7. Zdjęcia zza kulis serialu "Buffy: Postrach wampirów". Z okazji 21. rocznicy serialu Sarah Michelle Gellar podzieliła się zdjęciami zza kulis. Jest spora szansa, że niektórych nigdy nie widzieliście.

REKLAMA