Podróż do przeszłości w czołówce 10. sezonu "Roseanne"

"Roseanne" (Fot. ABC)

0

W domu Connerów wszystko po staremu - wciąż jest tłoczno, a Roseanne śmieje się dokładnie tak jak kiedyś. Zobaczcie nową czołówkę serialu, która bardzo przypomina tę sprzed ponad 20 lat.

"Roseanne" wraca do telewizji po 21 latach, ale to nie znaczy, że cokolwiek się w serialu zmieniło. W przeciwieństwie do tego, co mogliśmy myśleć przez te wszystkie lata, Dan żyje i ma się dobrze. Dom Connerów wygląda prawie tak samo jak kiedyś i jest w nim jeszcze bardziej tłoczno niż dawniej, bo dzieci też już mają dzieci.

Cały sezon ma liczyć 9 odcinków, w których powrócą wszystkie dawne gwiazdy, w tym: Roseanne Barr (Roseanne), John Goodman (Dan), Laurie Metcalf (Jackie), Sara Gilbert (Darlene), Lecy Goranson (Becky nr 1), Michael Fishman (D.J.) i Sarah Chalke (Becky nr 2, która pojawi się w nowej roli). Dołączą do nich Emma Kenney z "Shameless" jako Harris, córka Davida i Darlene, a także Ames McNamara jako ich syn Mark i Jayden Rey w roli Mary, córki D.J.-a. Gościnnie pojawią się Johnny Galecki (David), Estelle Parsons (Beverly), Natalie West (Crystal), Sandra Bernhard (Nancy), James Pickens Jr. (Chuck) i Adilah Barnes (Anne Marie).

Premiera w USA w telewizji ABC została zapowiedziana na 27 marca 2018. Zwiastun znajdziecie tutaj, a poniżej możecie zobaczyć nową czołówkę, która jest odświeżoną wersją tej sprzed lat.