Nadchodzi koniec wszystkiego. Zobaczcie nowe klipy z 2. sezonu "Legionu"

"Legion" (Fot. FX)

0

Shadow King rośnie w siłę, nasi bohaterowie nie wiedzą, komu mogą zaufać, a David chce gofra. To wszystko znajdziecie w nowych materiałach promocyjnych 2. sezonu "Legionu".

Doczekaliśmy się już wprawdzie pełnego zwiastuna 2. sezonu serialu "Legion", ale kampania promocyjna serialu nie ustaje. I bardzo dobrze, bo jak wszystko w jego przypadku, jest jedyna w swoim rodzaju - rzućcie tylko okiem na tę serię zdjęć obsady w postmodernistycznym wydaniu.

Tym razem dostaliśmy krótkie spoty, w których Amahl Farouk (Navid Negahban) obiecuje siłę, tajemnicze postaci zapowiadają koniec wszystkiego, a Syd zastanawia się, czy na pewno może ufać Davidowi. Ten ostatni natomiast ma ochotę na gofry i w sumie trudno mu się dziwić, w końcu przepadł nie wiadomo gdzie na cały rok. A przynajmniej tyle czasu minęło w prawdziwym świecie od czasu jego porwania przez dziwną kulę, choć on odczuł to zupełnie inaczej.

Wiadomo, że w tym czasie nasi bohaterowie połączyli siły z Division 3, by wspólnie pokonać rosnącego w siłę Shadow Kinga. Jaka będzie w tym rola Davida? Czy jego związek z Syd przetrwa tę próbę? Na wyjaśnienie choćby niektórych zagadek musimy jeszcze trochę zaczekać.

2. sezon "Legionu" startuje 5 kwietnia na kanale FOX Polska, dwa dni po premierze w USA.