3. sezon "Gomorry" wreszcie w Polsce! HBO podało datę powrotu serialu

"Gomorra" (Fot. Sky Atlantic)

Co powiecie na Wielkanoc w towarzystwie bezlitosnych gangsterów z Neapolu? Znamy już datę premiery 3. sezonu włoskiego serialu "Gomorra".

Jak podaje HBO, 3. sezon "Gomorry" będzie dostępny w całości w serwisie HBO GO od 1 kwietnia, czyli niedzieli wielkanocnej. Telewizyjna premiera zaplanowana jest na sobotę, 14 kwietnia o godz. 20:00 na antenie Cinemax.

W nowym sezonie powrócimy do świata neapolitańskiej mafii, w którym szykują się nowe wojny, ale też i nowe sojusze. Po tym jak ginie Pietro, przywódca klanu Savastano, schedę przejmuje jego syn Gennaro (Salvatore Esposito). Osłabiony i nękany przez wymiar sprawiedliwości młody gangster musi teraz sam zarządzać biznesem.

Z kolei Ciro (Marco D'Amore), zrozpaczony po stracie marzeń i rodziny, jedzie do Bułgarii, aby rozpocząć współpracę z wpływowym dealerem narkotyków Valentinem (Stilian Ivanov). Szybko jednak powraca do Neapolu, gdzie zawiera sojusz z ambitnym Enzo (Arturo Muselli) i pomaga mu rozkręcić interes. I tak zaczyna się kolejny krwawy rozdział.

Poniżej możecie zobaczyć polski zwiastun 3. sezonu "Gomorry".

REKLAMA