8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Wielkie kłamstewka" (Fot. HBO)

Projekt Reese Witherspoon i Kerry Washington na platformie Hulu. HBO zamawia kolejny miniserial z Nicole Kidman. Powstaje nowa wersja "Beverly Hills, 90210". A oprócz tego "Absentia", "Roseanne" i nie tylko.

1. Projekt Reese Witherspoon i Kerry Washington na platformie Hulu. Hulu zgarnęło serial limitowany "Little Fires Everywhere", który tworzą Reese Witherspoon i Kerry Washington. To osadzona w latach 90. w małym miasteczku w Ohio historia dwóch matek i ich dzieci, oparta na książce Celeste Ng. Zamówiono od razu cały 8-odcinkowy serial.

2. HBO zamawia kolejny miniserial z Nicole Kidman. HBO zamówiło serial limitowany "The Undoing" na podstawie książki "You Should Have Known" Jean Hanff Korelitz. To opowieść o terapeutce, która jest bliska opublikowania własnej książki, kiedy jej życiem wstrząsa seria tragedii: śmierć, zniknięcie męża i cały szereg strasznych odkryć na temat faceta, którego myślała, że znała. Główną rolę zagra Nicole Kidman, scenariusz napisze David E. Kelley ("Wielkie kłamstewka").

3. Powstaje nowa wersja "Beverly Hills, 90210". Tori Spelling i Jennie Garth zagrają razem w nowym serialu, który powstaje w CBS Studios. Według People, projekt jest luźno oparty na "Beverly Hills, 90210", a Spelling i Garth wcielą się w "przerysowane wersje samych siebie".

4. "Absentia" z nową showrunnerką i szansą na kolejne sezony. Samantha Corbin-Miller ("Conviction") będzie nową showrunnerką serialu "Absentia" ze Staną Katic. To oznacza, że wkrótce możemy spodziewać się zamówienia - według Deadline od razu na dwa kolejne sezony.

5. Nina Dobrev w pilocie komedii CBS. Aktorka znana z "Pamiętników wampirów" dostała główną rolę w pilocie serialu komediowego "Fam", który piszą Corinne Kinsbury i Scott Ellis. Dobrev wcieli się w dziewczynę, która mieszka z narzeczonym i przygarnia także przyrodnią siostrę, szukającą ucieczki od własnego ojca.

6. Vincent Kartheiser w serialu prawniczym FOX-a. Aktor z "Mad Men" zagra śledczego w pilocie prawniczego serialu telewizji FOX, który tworzy Danny Strong.

7. "Fuller House" ma nowych showrunnerów. Dwaj dotychczasowi producenci "Fuller House", Steve Baldikoski i Bryan Behar, poprowadzą dalszą produkcję serialu. Twórca "Fuller House" Jeff Franklin został wyrzucony po skandalu z molestowaniem.

8. Dwie Becky na zdjęciach z "Roseanne". Lecy Goranson i Sarah Chalke pojawią się w "Roseanne", przy czym ta pierwsza będzie wciąż grała Becky, a ta druga wcieli się w Andreę, kobietę, która zatrudni Becky jako swoją surogatkę. Więcej zdjęć z serialu w TVLine.

SARAH CHALKE, ROSEANNE BARR, LECY GORANSON

SARAH CHALKE, LAURIE METCALF

REKLAMA