Przyjaźń silniejsza niż choroba. "Alexa & Katie" - zwiastun młodzieżowej komedii Netfliksa

"Alexa & Katie" (Fot. Netflix)

Alexa i Katie to najlepsze przyjaciółki, które właśnie szykują się na pójście do szkoły średniej i nic im tego nie zepsuje, a już na pewno nie rak. Zobaczcie zwiastun.

"Alexa & Katie" to pierwszy młodzieżowy sitcom Netfliksa, opowiadający o parze tytułowych przyjaciółek, które muszą zmagać się z typowymi dla swojego wieku problemami. Zadanie mają o tyle utrudnione, że Alexa choruje na raka, przez co w nowej szkole od razu czuje się jak outsiderka. Od czego jednak ma się przyjaciół? Katie nigdy nie pozwoli, by entuzjazm do życia Alexy zmalał chociaż na chwilę i jak widać na zwiastunie, jest w stanie zrobić w tym celu absolutnie wszystko.

W rolę Alexy wcieli się Paris Berelc, disneyowska gwiazdka najlepiej znana z serialu "Oddział specjalny", z kolei Katie zagra debiutantka Isabel May. Tiffani Thiessen ("White Collar") zobaczymy jako Lori, nadopiekuńczą matkę Alexy, a ponadto w obsadzie są Emery Kelly ("Lab Rats"), Eddie Shin ("Westworld"), Jolie Jenkins ("One Day at a Time") i Finn Carr ("Fuller House").

Twórczynią serialu jest Heather Wordham ("Hannah Montana"), a rolę showrunnera pełni Matthew Carlson ("Malcolm in the Middle"). Pierwszy sezon "Alexy & Katie" będzie liczył 13 odcinków. Premiera na Netfliksie 23 marca.

REKLAMA