8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

0

Claire Foy zarabiała w "The Crown" mniej niż Matt Smith. "Six" wróci w maju. "Power" z zamówieniem na 6. sezon. A oprócz tego nowa rola Sarah Drew, a także "Czarodziejki" i inne piloty.

1. Claire Foy zarabiała w "The Crown" mniej niż Matt Smith. Producenci "The Crown" ujawnili podczas konferencji INTV w Izraelu, że aktorka, która za rolę królowej Elżbiety dostała Złoty Glob i miała najwięcej scen w całym serialu, zarabiała mniej niż Matt Smith, jej serialowy mąż. Argumentowali to tym, że Smith był bardziej znany przed startem "The Crown", bo wcześniej grał w "Doktorze Who". Producentka Suzanne Mackie obiecała jednak, że taka sytuacja się nie powtórzy. "W przyszłości nikt nie będzie zarabiał więcej niż królowa" - zapewniła.

2. "Six" wróci w maju. 10-odcinkowy 2. sezon serialu History będzie mieć premierę w USA w poniedziałek 28 maja, czyli w Memorial Day. Kolejne odcinki będą pokazywane w środy.

3. "Power" z zamówieniem na 6. sezon. "Power" dostało zamówienie na 6. sezon jeszcze przed premierą piątego - który ma wystartować 1 lipca.

4. Główne role w reboocie "Cagney & Lacey" obsadzone. W Cagney wcieli się znana z "Chirurgów" Sarah Drew, z kolei Lacey zagra znana z serialu "Blindspot" Michelle Hurd.

5. Leslie Bibb w pilocie komedii ABC. Leslie Bibb zagra siostrę Alyson Hannigan w sitcomie ABC "Man of the House". Bohaterki będą razem mieszkać i wychowywać razem dzieci, a postać Bibb została opisana jako "piękna, narcystyczna, potencjalnie socjopatyczna kobieta, która uwielbia mężczyzn i każdego dnia dąży do kłótni, bo tylko dzięki temu czuje, że żyje".

6. HBO zamawia młodzieżowy serial "Euphoria". Serial, oparty na izraelskim formacie, dostał zamówienie dla pilota. Bohaterami będzie grupka uczniów szkoły średniej, którzy na co dzień muszą sobie radzić z takimi sprawami, jak narkotyki, seks i przemoc.

7. Amy Seimetz w 2. sezonie "Get Shorty". Amy Seimetz z "The Girlfriend Experience" pojawi się w 2. sezonie "Get Shorty" w roli potencjalnej nowej dziewczyny Milesa (Chris O'Dowd).

8. Charlie Gillespie i Ellen Tamaki w reboocie "Czarodziejek". Charlie Gillespie wcieli się w chłopaka Madison ze szkoły średniej, a Ellen Tamaki zagra policjantkę z Hilltowne.

REKLAMA