Rodzinna przygoda z robotem i kosmitami. "Zagubieni w kosmosie" - materiał zza kulis serialu Netfliksa

"Zagubieni w kosmosie" (Fot. Netflix)

Awaryjne lądowanie na nieznanej planecie, robot, kosmici i niebezpieczne przygody, ale także tona rodzinnych emocji. Zobaczcie, co ekipa "Lost in Space" mówi o nowym serialu Netliksa.

"Zagubieni w kosmosie" to współczesna wersja serialu science fiction z lat 60. Akcja toczy się 30 lat w przyszłości. Kolonizacja innych planet stała się już możliwa, a Robinsonowie pomyślnie przeszli testy i znaleźli się w gronie wybrańców, którzy mają rozpocząć nowe życie w lepszym świecie. Jednak podczas wyprawy do nowego domu ich statek kosmiczny zostaje zepchnięty z kursu. Robinsonowie będą musieli zmierzyć się z obcą, niebezpieczną rzeczywistością, odległą lata świetlne od właściwego celu podróży.

Molly Parker (Jackie Sharp z "House of Cards") i Toby Stephens (kapitan Flint z "Piratów") wcielą się w Maureen i Johna Robinsonów, małżonków, którzy walcząc o bezpieczeństwo rodziny, próbują uratować także swój związek. Mina Sundwall zagra ich córkę Penny, Taylor Russell wcieli się w Judy, z kolei Maxa Jenkinsa zobaczymy w roli najmłodszego członka rodziny, ciekawego świata i wrażliwego Willa Robinsona, który nieoczekiwanie nawiązuje niewytłumaczalną więź z pochodzącym z obcej planety robotem.

Rodzinie Robinsonów będzie towarzyszyć tajemnicze duo, które połączył ze sobą los i talent do oszustwa - niepokojąca, charyzmatyczna doktor Smith (Parker Posey) oraz szelmowski i czarujący Don West (Ignacio Serricchio), który wcale nie miał zamiaru zostać mieszkańcem nowej kolonii, nie mówiąc już o awaryjnym lądowaniu na wrogiej planecie.

10-odcinkowy sezon pojawi się 13 kwietnia na Netfliksie, a już teraz możecie zobaczyć nowy materiał, w którym aktorzy zapowiadają wielkie przygody, roboty, kosmitów, a także mnóstwo rodzinnych emocji.

REKLAMA