6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Buffy: Postrach wampirów" (Fot. The WB)

Fox TV chciałby powrotu "Buffy". CW wypuściło zwiastun 5. sezonu "The 100". Ekipa "The Big Bang Theory" żegna Stephena Hawkinga. A oprócz tego serial o Sabrinie i nie tylko.

1. Fox TV chciałby powrotu "Buffy". Gary Newman ze studia Fox TV powiedział na konferencji INTV w Izraelu, że "Buffy: Postrach wampirów" zdecydowanie jest tym serialem, który mógłby wrócić po latach do telewizji. Ale nie bez jego twórcy. "Rozmawiamy o tym regularnie, a Joss Whedon naprawdę jest jednym z największych twórców, z jakimi kiedykolwiek współpracowaliśmy. Kiedy Joss zdecyduje, że już czas, zrobimy to. Ale nie zdarzy się to, dopóki Joss nie podejmie takiej decyzji" - oznajmił Newman.

2. Ekipa "The Big Bang Theory" żegna Stephena Hawkinga. Zmarły fizyk, który co jakiś czas pojawiał się w "The Big Bang Theory", został wczoraj pożegnany przez całą obsadę.

3. Ross Lynch w obsadzie serialu o Sabrinie. Ross Lynch ("Austin & Ally") dostał rolę Harveya Kinkle'a, chłopaka Sabriny, który w tej opowieści jest księciem z bajki, kompletnie nieświadomym tego, że mroczne siły chcą ich rozdzielić.

4. Zwiastun 5. sezonu "The 100". Serial wróci 24 kwietnia, a Clarke i resztę ekipy czeka walka z nowym wrogiem.

5. Tone Bell w pilocie komedii CBS. Tone Bell zagra chłopaka Niny Dobrev w pilocie sitcomu "Fam".

6. Sarah Wright Olsen w pilocie serialu CW. Sarah Wright Olsen ("Marry Me") dostała główną rolę w "Skinny Dip" - utrzymanej w stylu noir opowieści o zemście. Wcieli się w bogatą kobietę, którą mąż próbuje zamordować podczas rejsu w rocznicę ślubu.

REKLAMA