8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Riverdale" (Fot. Netflix)

Odkodowany Canal+ z okazji premiery serialu "Kruk. Szepty słychać po zmroku". Annabella Sciorra w 2. sezonie "Luke'a Cage'a". CW podaje daty finałów swoich seriali. A oprócz tego "Young & Hungry", "Fear the Walking Dead" i nie tylko.

1. Annabella Sciorra w 2. sezonie "Luke'a Cage'a". Aktorka znana z "Rodziny Soprano" pojawi się w 2. sezonie "Luke'a Cage'a" w roli przeciwniczki głównego bohatera - szefowej organizacji przestępczej.

2. CW podaje daty finałów swoich seriali. Jako pierwsze zakończy swój sezon "Legends of Tomorrow" - już 9 kwietnia. 17 kwietnia finał będzie mieć "Black Lightning", 20 kwietnia - "Jane the Virgin" (tego samego dnia premierę będzie mieć 5. sezon "The Originals"). 16 maja zakończy się 2. sezon "Riverdale", 17 maja - "Supernatural" i "Arrow", a 18 maja - "Dynastia". 22 maja finał będzie mieć "Flash", 28 maja - "iZombie", a 18 czerwca - "Supergirl" (która wróci 16 kwietnia po przerwie).

3. Crossover seriali o zombie będzie w kinach. Amerykańscy fani będą mogli obejrzeć finał sezonu "The Walking Dead" i premierę "Fear the Walking Dead" z Lenniem Jamesem 15 kwietnia w kinach. Niestety w Polsce nie ma na to szans - oba seriale są emitowane przez inne stacje, a "Fear the Walking Dead" wraca z tygodniowym opóźnieniem w stosunku do USA.

4. Odkodowany Canal+ z okazji premiery "Kruka". W niedzielę w Canal+ startuje nowy polski serial kryminalny "Kruk. Szepty słychać po zmroku". Z tej okazji stacja będzie mieć odkodowane pasmo, w ramach którego będziecie mogli także obejrzeć mecz Legia Warszawa - Wisła Kraków.

5. Koniec "Young & Hungry" po 5. sezonie. Składający się z 10 odcinków finałowy sezon 5B wystartuje 20 czerwca. Ale jest plan, żeby oprócz tego powstał jeszcze dwugodzinny film, w którym zostaną pokazane dalsze losy bohaterów.

6. Missy Peregrym w nowym serialu Dicka Wolfa. Missy Peregrym dostała główną rolę kobiecą w serialu "F.B.I.", który ma już zamówienie na cały sezon.

7. Bill Hader w zapowiedzi "Saturday Night Live". Bill Hader powróci do "Saturday Night Live" już jutro, tym razem jako prowadzący. Gościem muzycznym odcinka będzie Arcade Fire.

8. "Happy End" Michaela Hanekego od dziś w kinach. Michael Haneke wkrótce dołączy do grona reżyserów filmowych, którzy tworzą seriale, a tymczasem zapraszamy do kina na jego najnowszy film, "Happy End".

REKLAMA