Pieniądze szczęścia nie dają. "Trust" - zwiastun, zdjęcia i plakat serialu stacji FX

"Trust" (Fot. FX)

Kiedy ma się wszystko, czy można cenić cokolwiek? Na to pytanie odpowie "Trust" - serial o burzliwych losach rodziny Gettych. Zobaczcie zapowiedź i zdjęcia.

Ród Gettych to jedna z najbogatszych amerykańskich rodzin, a przy okazji doskonała ilustracja powiedzenia, że pieniądze szczęścia nie dają. "Trust" opowie inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami historię, która rozpocznie się w 1973 roku, gdy w Rzymie porwany został John Paul Getty III (Harris Dickinson), dziedzic rodzinnej fortuny, za którego zażądano ogromnego okupu.

Głowa rodu i dziadek porwanego, Jean Paul Getty (Donald Sutherland), nie jest jednak chętny rzucać się wnukowi na pomoc, a czas spędza w rezydencji Tudorów na angielskiej wsi otoczony haremem kochanek. Ojciec Paula, John Paul Getty Jr. (Michael Esper) jest zagubiony, nie wie, jak odnaleźć się w sytuacji, nie chce nawet odbierać telefonów. Tylko matka Paula, Gail Getty (Hilary Swank), wydaje się być zaangażowana. Próbuje dotrzeć do porywaczy i negocjować z nimi, ale nie ma pieniędzy. Cała sprawa robi się coraz bardziej podejrzana.

W obsadzie są ponadto Brendan Fraser, Anna Chancellor, Norbert Leo Butz, Charlotte Riley i Luca Marinelli. Twórcami serialu są Danny Boyle, Simon Beaufoy i Christian Colson, autorzy oscarowego "Slumdog. Milioner z przypadku". Zapowiadają oni inne podejście do historii Gettych, niż to zaprezentowane niedawno w filmie Ridleya Scotta - "Wszystkie pieniądze świata" - który poruszał ten sam temat.

Pierwszy odcinek "Trust" pojawi się w HBO GO 26 marca, dzień po amerykańskiej premierze. Na antenie HBO produkcja będzie emitowana od 30 marca. Poniżej znajdziecie polski zwiastun, efektowny plakat i serię zdjęć.

trust-plakat

trust3

trust2

trust13

trust14

trust4

trust5

trust6

trust7

trust8

trust9

trust10

trust11

trust12

trust1

REKLAMA