7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Sinner" (Fot. USA Network)

Powróci "Clarissa Explains It All". "The Sinner" z 2. sezonem i nową grzesznicą. Jake McDorman w obsadzie "Murphy Brown". A oprócz tego "Once Upon a Time" i nie tylko.

1. "The Sinner" z 2. sezonem i nową grzesznicą. Telewizja USA Network zamówiła 2. sezon serialu "The Sinner", który będzie liczyć 8 odcinków. Jessica Biel prawdopodobnie nie wróci - a na pewno nie w stałej obsadzie. Detektyw Ambrose skupi się na nowej sprawie, zawierającej morderstwo 11-letniego chłopca. Pojawi się nowa skomplikowana bohaterka, która stanowić będzie enigmatyczny fragment całej mrocznej układanki.

2. Powróci "Clarissa Explains It All". Nickelodeon tworzy reboot/kontynuację serialu "Clarissa Explains It All" z Melissą Joan Hart. Grana przez nią Clarissa powróci, ale już jako matka rodziny. Nowy serial prawdopodobnie będzie opowiadany z perspektywy jej córki albo syna.

3. Kolejne powroty do "Once Upon a Time". W finałowym sezonie "Once Upon a Time" powróci dziewiątka osób znanych z poprzednich serii: Sean Maguire (Robin Hood), Victoria Smurfit (Cruella de Vil), JoAnna Garcia-Swisher (Ariel), Robbie Kay (Piotruś Pan), Lee Arenberg (Grumpy), Keegan Tracy (Błękitna wróżka), Tony Amendola (Geppetto), a także zapowiedziani wcześniej Jared Gilmore (Henry) i Beverley Elliot (Babcia). Ostatnia dwójka pojawi się w retrospekcjach w 20. odcinku, a pozostali bohaterowie w 21. odcinku i finale.

4. Jake McDorman w obsadzie "Murphy Brown". Jake McDorman ("Limitless") pojawi się w nowych odcinkach "Murphy Brown" w roli dorosłego już syna głównej bohaterki, który też jest dziennikarzem. Z kolei Nik Dodani ("Atypowy") dostał stałą rolę szefa działu social media w programie, gdzie pracuje Murphy.

5. David Tennant w nowej komedii HBO. David Tennant zagra męża Jennifer Garner w serialu "Camping".

6. Zachary Knighton w reboocie "Magnum". Zachary Knighton ("Happy Endings") wcieli się w Ricka Wrighta w nowej wersji "Magnum".

7. Graeme Thomas King w spin-offie "Pretty Little Liars". Debiutujący w telewizji brytyjski aktor pojawi się w "The Perfectionists" w roli błyskotliwego młodego naukowca, ukrywającego szokujący sekret.

REKLAMA