Dolores, Bernard, Maeve i ktoś jeszcze. Zobaczcie nowe zdjęcia z 2. sezonu "Westworld"

"Westworld" (Fot. HBO)

Starzy znajomi, dawno nie widziani bohaterowie, ale też ktoś nowy. HBO wypuściło kolejną porcję zdjęć z 2. sezonu "Westworld", na których roi się od znanych postaci.

Premiera 2. sezonu "Westworld" zbliża się wielkimi krokami, a my wiemy coraz więcej na jego temat. Choćby to, którzy z bohaterów powrócą, a kogo już nie zobaczymy. Większość z nich możemy oglądać na serii nowych zdjęć, ale są tam też postaci, których jeszcze nie znamy.

Zacznijmy jednak od stałych bywalców, jak Dolores (Evan Rachel Wood) z wiernym Teddym (James Marsden) u boku i Maeve (Thandie Newton), której towarzyszy wyraźnie przestraszony Lee Sizemore (Simon Quarterman).

westworld5

westworld11

westworld4

Równie mało komfortowo musi się czuć Charlotte Hale (Tessa Thompson), zamknięta w parku ze zbuntowanymi maszynami. Za to Mężczyzna w Czerni (Ed Harris), którego otaczają pozbawione życia ciała, wydaje się być w swoim żywiole.

westworld9

westworld12

westworld10

Co się zaś tyczy nowych postaci, to mamy ich na zdjęciach trójkę. Pierwszego gra Fares Fares ("Tyrant"), a wiadomo o nim tylko tyle, że będzie człowiekiem. Kolejną dwójkę, w których wcielają się Betty Gabriel ("Good Girls Revolt") i Gustaf Skarsgard ("Wikingowie"), widzimy w towarzystwie Bernarda (Jeffrey Wright) i Stubbsa (Luke Hemsworth).

westworld3

westworld2

westworld8

Jest jeszcze dwójka hostów, których dawno nie widzieliśmy. Angela (Talulah Riley), tutaj w wersji współczesnej, oraz jak zawsze złowrogi Hector Escaton (Rodrigo Santoro).

westworld6

westworld7

Premiera 2. sezonu "Westworld" w HBO Polska 23 kwietnia.

REKLAMA