8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Seria niefortunnych zdarzeń" (Fot. Netflix)

Neil Patrick Harris o dalszym planie na "Serię niefortunnych zdarzeń". "Britannia" wróci z 2. sezonem. Pierwsze informacje o 2. sezonie "American Vandal". A oprócz tego "Hiszpańska księżniczka" i kolejne piloty.

1. Neil Patrick Harris o dalszym planie na "Serię niefortunnych zdarzeń". Odtwórca roli Hrabiego Olafa potwierdził, że będą tylko trzy sezony "Serii niefortunnych zdarzeń" i dodał, że taki był plan od początku. Oficjalnego zamówienia na 3. sezon jeszcze nie ogłoszono, ale Harris zdradził, że będzie on najkrótszy ze wszystkich, tzn. będzie liczył 7 odcinków.

2. "Britannia" wróci z 2. sezonem. "Britannia" okazała się dużym hitem telewizji Sky Atlantic, jeśli chodzi o oglądalność, i powróci w 2019 roku z 2. sezonem.

3. Pierwsze informacje o 2. sezonie "American Vandal". Travis Tope i Melvin Gregg dołączyli do obsady 2. sezonu "American Vandal". Zobaczymy ich w roli pierwszoklasistów - pierwszy będzie nosił fedorę i zegarek w kieszeni, drugi będzie koszykarzem.

4. Powstanie kolejna serialowa adaptacja książek Philippy Gregory. Po "The White Queen" i "The White Princess" zobaczymy "The Spanish Princess", którego główną bohaterką będzie Katarzyna Aragońska. Telewizja Starz zamówiła 8-odcinkowy serial, którego akcja dziać się będzie w XVI-wiecznym Londynie i skupiać się na machinacjach monarchów.

5. FOX kompletuje obsadę pilota komedii "Our People". Charles Parnell ("The Last Ship") i Saidah Arrika Ekulona ("Kevin Can Wait") dostali stałe role w "Our People", pilocie komedii o starciu kultur, którego twórcami są Lee Daniels ("Imperium") i Vali Chandrasekaran ("Modern Family").

6. James Davis w pilocie komedii "Friends-In-Law". Komik znany z "Hood Adjacent With James Davis" zagra jedną z głównych ról w komedii NBC "Friends-In-Law".

7. Ellen Kuras reżyserką "Catch-22". Ellen Kuras dołączyła do ekipy serialu z George'em Clooneyem. Wyreżyseruje dwa odcinki.

8. Chris Parnell w pilocie komedii CBS. Chris Parnell zagra obok Felixa Mallarda i Damona Wayansa Jr. w pilocie sitcomu CBS, opowiadającego o małżeństwie trzydziestolatków, do których wprowadza się młody gwiazdor popu.

REKLAMA