"Kruk. Szepty słychać po zmroku" - premierowy odcinek będzie dostępny na Facebooku

"Kruk. Szepty słychać po zmroku" (Fot. Canal+)

0

Przegapiliście wczoraj premierę serialu "Kruk. Szepty słychać po zmroku"? Nic straconego, odcinek będzie można obejrzeć dzisiaj na facebookowym profilu Canal+ Polska.

"Kruk. Szepty słychać po zmroku" to nowy kryminalny serial produkcji Canal+, którego akcja rozgrywa się na Podlasiu, gdzie porwany zostaje 11-letni chłopiec. Adam Kruk (Michał Żurawski), inspektor łódzkiego wydziału kryminalnego zostaje w tym samym czasie oddelegowany do Białegostoku. Powrót po latach do miasta, w którym dorastał, oznacza dla niego nie tylko konieczność zmierzenia się ze sprawą porwanego dzieciaka, ale także z własną przeszłością, ponurą jak cały serial.

Premierę "Kruka" można było oglądać w Canal+ wczoraj, ale jeśli ją przegapiliście, to już dziś będziecie mogli nadrobić tę zaległość. Odcinek zostanie pokazany jako live na profilu facebookowym Canal+ Polska o godzinie 19:00, a emisja będzie połączona z czatem na żywo z Katarzyną Wajdą, która w serialu gra Annę, żonę głównego bohatera. Transmisja będzie oczywiście bezpłatna i dostępna dla wszystkich. W każdej chwili możecie również obejrzeć premierowy odcinek na stronie kruk.canalplus.pl. A jeśli jesteście ciekawi, czy warto, polecamy naszą recenzję dwóch pierwszych odcinków.

W obsadzie są jeszcze Cezary Łukaszewicz ("Belfer"), Andrzej Zaborski ("Róża"), Anna Nehrebecka ("Chce się żyć"), Marcin Bosak ("W ciemności") oraz Jerzy Schejbal ("Yuma"). Za reżyserię odpowiada Maciej Pieprzyca ("Jestem mordercą"). Pomysłodawcą i twórcą scenariusza jest Jakub Korolczuk ("Życie po życiu").

Kolejne odcinki serialu "Kruk. Szepty słychać po zmroku" w Canal+ co niedzielę o godz. 21:30.