Brazylijska dystopia w nowej odsłonie - data premiery i zapowiedź 2. sezonu serialu "3%"

"3%" (Fot. Netflix)

0

Raj na ziemi czy coś kompletnie odwrotnego? Czym dokładnie jest tajemnicza Wyspa, na którą trafiają tylko wybrańcy, dowiemy się już wkrótce z 2. sezonu serialu "3%".

"3%" - pierwszy brazylijski serial Netfliksa (wkrótce kolejnym będzie "The Mechanism") - to dystopijne science fiction rozgrywające się w świecie, w którym ludzkość została podzielona. Większość żyje w ubóstwie na stałym lądzie, który zamienił się w jeden wielki slums, z kolei uprzywilejowane 3% po przejściu serii wymagających testów trafia na rajską Wyspę. Ta skrywa jednak wiele sekretów i może nie być dokładnie tym, za co się ją uważa.

Podobnie jak cały serial, który w 1. sezonie ujawnił tylko część swoich tajemnic. Kolejne odkryjemy już za miesiąc, gdy "3%" powróci z nowymi odcinkami, a my znów zobaczymy znajomych bohaterów na czele z Michele (Bianca Comparato), Fernandem (Michel Gomes), Joaną (Vaneza Oliveira), Rafaelem (Rodolfo Valente) i Ezequielem (João Miguel).

Z krótkiej zapowiedzi wynika również, że serialowy świat zostanie poszerzony, a my odwiedzimy nie tylko Wyspę, ale również jego znacznie bardziej ponure zakątki. Nie zabraknie także akcji i kolejnych sekretów, czyli wszystkiego, co znamy z poprzedniej odsłony serialu. Przede wszystkim liczymy jednak na wyjaśnienia kilku kwestii, które dotąd pozostawały bez odpowiedzi.

Premiera 2. sezonu "3%" na Netfliksie 27 kwietnia.