"Wielkie kłamstewka" wracają - zobaczcie pierwsze zdjęcie z planu 2. sezonu

"Wielkie kłamstewka" (Fot. HBO)

To się naprawdę dzieje. Prace na planie nowego sezonu "Wielkich kłamstewek" już ruszyły, a na dowód mamy pierwsze zdjęcie ze znajomymi bohaterkami.

Madeline, Celeste, Jane, Renata i Bonnie - wszystkie bohaterki "Wielkich kłamstewek" powrócą w 2. odsłonie serialu HBO, do której zdjęcia rozpoczęły się kilka dni temu. Potwierdziła to Laura Dern, publikując na swoim koncie na Instagramie pierwszą fotografię z planu, na której widzimy ją w kawiarni w towarzystwie Reese Witherspoon. Jest jeszcze prosty podpis: "Madeline i Renata wróciły".

Madeline and Renata are back. #BLL2

Post udostępniony przez @ lauradern

Czy rywalizujące ze sobą poprzednio Madeline i Renata połączone wspólną tajemnicą staną się teraz przyjaciółkami? To tylko jedno z pytań na nowy sezon, w którym grupę matek z Monterey czeka szereg nowych wyzwań. Wszystkie będą musiały się skonfrontować z prawdą na temat śmierci Perry'ego, ale też stawić czoła problemom związanym z własnymi rodzinami.

W głównych rolach oprócz Reese Witherspoon i Laury Dern zobaczymy oczywiście po raz kolejny Nicole Kidman, Shailene Woodley i Zoë Kravitz. Dwie ostatnie również ogłosiły swój powrót na plan za pomocą mediów społecznościowych.

JANES BACK. #letsdothis #BLL2

Post udostępniony przez shailene woodley (@shailenewoodley)

Bonnie’s. Back. #BLL2

Post udostępniony przez Zoë Kravitz (@zoeisabellakravitz)

Do swoich ról powrócą także Adam Scott (Ed, mąż Madeline), James Tupper (Nathan, mąż Bonnie), Jeffrey Nordling (Gordon, mąż Renaty) i Iain Armitage (Ziggy). Z kolei nową twarzą w obsadzie będzie Meryl Streep, wcielająca się w Mary Louise Wright, matkę Perry'ego.

2. sezon będzie składać się z 7 odcinków, z których wszystkie napisał David E. Kelley, opierając się na pomysłach Liane Moriarty, autorki książki. Reżyserować będzie Andrea Arnold ("American Honey"), a Jean-Marc Vallée będzie jednym z producentów. Premiery można się spodziewać w 2019 roku.

1. sezon serialu "Wielkie kłamstewka" jest dostępny w serwisie HBO GO.

REKLAMA