8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Outlander" (Fot. Starz)

Na pewno powstanie 5. sezon "Outlander". Kwietniowa dostawa seriali w HBO. Cynthia Nixon idzie do polityki. A oprócz tego "Kruk", "Legends of Tomorrow" i nie tylko.

1. Na pewno powstanie 5. sezon "Outlander". Twórca serialu "Outlander" Ronald D. Moore potwierdził, że trwają już zaawansowane prace nad planowaniem 5. sezonu, choć oficjalnie nie ma jeszcze zamówienia. W tej chwili kręcony jest 4. sezon, w którym zobaczymy Jamiego i Claire w amerykańskich koloniach. Projektant produkcji Jon Gary Steele mówi, że to największy i prawdopodobnie najładniejszy plan, jaki do tej pory zbudowali.

2. Kwietniowa dostawa seriali w HBO. W kwietniu w HBO premierę będą mieć: "Odpałowe królowe" (6 kwietnia, HBO3), "Howards End" (15 kwietnia, HBO), "Syrena" (22 kwietnia, HBO3), "Westworld" (23 kwietnia, HBO), a także 1. sezon "Opowieść podręcznej" (27 kwietnia, HBO). Z kolei kontynuowane będą: "Beyond", "Sprawa idealna", "Barry", "Dolina Krzemowa", "Billions", "Trust", "Współczesna rodzina", "Fargo", "Tu i teraz" oraz "Odpowiednik".

3. Juliette Lewis i nie tylko w komedii "Camping". Juliette Lewis dostała stałą rolę w nowym serialu HBO i twórczyń "Dziewczyn". Wcieli się w Janice, kobietę wielu talentów, której życie wydaje się świetne tylko na pozór. Ponadto do obsady "Camping" dołączyli Janicza Bravo, Arturo Del Puerto i Brett Gelman.

4. Cynthia Nixon idzie do polityki. Miranda z "Seksu w wielkim mieście" ogłosiła start na gubernatora stanu Nowy Jork.

5. Matt Ryan w stałej obsadzie "Legends of Tomorrow". Jeśli "Legends of Tomorrow" dostanie 4. sezon, Matt Ryan - czyli Constantine - będzie w stałej obsadzie.

6. "Sneaky Pete" przenosi produkcję do Kalifornii. "Sneaky Pete" to kolejny serial, który skorzysta z ulg podatkowych oferowanych przez Kalifornię.

7. Znamy oglądalność "Kruka". Premierę nowego polskiego serialu Canal+ obejrzało 202 tys. osób. Dla porównania, premierę 2. sezonu "Belfra" oglądało 423 tys. osób.

8. Plakat serialu "Cloak & Dagger" Marvela. Serial zadebiutuje 7 czerwca, a dzisiaj ma się pojawić zwiastun.

MARVEL'S CLOAK & DAGGER

REKLAMA