Niespodzianka! Zobaczcie, kto dołączył do obsady "Serii niefortunnych zdarzeń"

"Seria niefortunnych zdarzeń" (Fot. Netflix)

0

Co trzy głowy, to nie jedna! Na tydzień przed premierą 2. sezonu "Serii niefortunnych zdarzeń" Netflix ogłosił, że do obsady dołączyła aktorka, którą znacie z "Dziewczyn" i nie tylko.

Ta aktorka to Allison Williams, która pojawi się gościnnie zarówno w drugim, jak i w trzecim sezonie "Serii niefortunnych zdarzeń". Szczegóły jej występu trzymane są w tajemnicy, ale dla czytelników książek Lemony'ego Snicketa jakąś wskazówką może być zdjęcie, które pojawiło się na Twitterze i podpis: "co trzy głowy, to nie jedna, kiedy mierzysz się ze szczególnymi niebezpieczeństwami".

2. sezon "Serii niefortunnych zdarzeń" będzie obejmować historie z książek Lemony'ego Snicketa od piątej (czyli "Akademii antypatii") aż do dziewiątej (czyli "Krwiożerczego karnawału"). Oprócz Allison Williams do obsady dołączyli m.in. Nathan Fillion (jako Jacques Snicket), Tony Hale (Jerome Squalor), Lucy Punch (Esmé Squalor), Sara Rue (Bibliotekarka) i Roger Bart (Wicedyrektor Nero).

Premiera składającego się z 10 odcinków 2. sezonu "Serii niefortunnych zdarzeń" będzie miała miejsce 30 marca na Netfliksie. Po nim zaplanowany jest jeszcze 3. sezon, który zarazem będzie finałowy.