6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Big Bang Theory" (Fot. CBS)

Starszy brat Sheldona pojawi się w "The Big Bang Theory". Johnny Galecki w nowej zapowiedzi "Roseanne". Amanda Schull z awansem w "Suits". A oprócz tego "Younger", "Once Upon a Time" i nie tylko.

1. Jerry O'Connell w "The Big Bang Theory". Jerry O'Connell zagra starszego brata Sheldona, Georgiego, który pojawi się na jego ślubie z Amy.

2. Johnny Galecki w nowej zapowiedzi "Roseanne". Serial wraca 27 marca, a Johnny Galecki ma się pojawić w jednym z odcinków jako David.

3. Amanda Schull z awansem w "Suits". Amanda Schull, czyli serialowa Katrina Bennett, została awansowana do stałej obsady "Suits" od 8. sezonu.

4. Jeszcze więcej powrotów w finale "Once Upon a Time". Jennifer Morrison, Ginnifer Goodwin, Josh Dallas i Emilie de Ravin pojawią się w majowym finale "Once Upon a Time".

5. "Younger" wraca w czerwcu. 5. sezon "Younger" wystartuje 5 czerwca, a teraz możecie zobaczyć, jak obsada czyta fragment scenariusza.

6. Fred Savage oskarżony o molestowanie na planie "The Grinder". Aktor nazwał zarzuty kompletnie nieprawdziwymi. Po jego stronie stanął także FOX, według którego to kompletnie bezpodstawne.

REKLAMA