Lista seriali, które pojawią się na Netfliksie w kwietniu

"The Alienist" (Fot. TNT)

Kwiecień na Netfliksie to przede wszystkim "Zagubieni w kosmosie". Poza tym spodziewajcie się m.in. debiutu "Alienisty" i "Troi: Upadku miasta", 4. sezonu "Peaky Blinders" oraz nowych odcinków "Domu z papieru".

Kwiecień na Netfliksie będzie trochę mniej spektakularny od marca, jeśli chodzi o oryginalne produkcje platformy. Zadebiutują "Zagubieni w kosmosie", powróci "3%" z 2. sezonem i to właściwie tyle. Ale ciekawe rzeczy będą się działy na innych frontach.

W Polsce pojawią się takie tytuły jak "Alienista", "Troja: Upadek miasta", "Happy!", a także francuskie "Le Chalet" czy australijskie "The Letdown". Poza tym wreszcie będziemy mogli zobaczyć na Netfliksie 4. sezon "Peaky Blinders" i drugą część "Domu z papieru". Co tydzień będą dostarczane nowe odcinki "Black Lightning", "Shadowhunters", "Dynastii", "Riverdale" i nie tylko.

Poza tym będzie jeszcze anime (m.in. "One-Punch Man" i "Aggretsuko"), "Mojego następnego gościa nie trzeba nikomu przedstawiać" z Jayem-Z, porządna dostawa filmów (m.in. "Między słowami", "Spotlight", "Wrogowie publiczni" i "Zakochany bez pamięci"), a także dokumenty (m.in. "Chef's Table: Desery" i "Bobby Kennedy na prezydenta") oraz stand-upy (przede wszystkim "Fary Is the New Black").

Oto lista premier serialowych Netfliksa zapowiedzianych na kwiecień 2018:

1 kwietnia
"Wakfu" (sezon 3)
"One-Punch Man" (sezon 1)

6 kwietnia
"Fastest Car" (sezon 1)
"Troja: Upadek miasta" (sezon 1)
"Dom z papieru" (część 2)

13 kwietnia
"Zagubieni w kosmosie" (sezon 1)
"Chef's Table: Desery"

14 kwietnia
"Peaky Blinders" (sezon 4)

17 kwietnia
"Le Chalet" (sezon 1)

19 kwietnia
"Alienista" (sezon 1)
"Dope" (sezon 2)

20 kwietnia
"Aggretsuko" (sezon 1)

21 kwietnia
"The Letdown" (sezon 1)

26 kwietnia
"Happy!" (sezon 1)

27 kwietnia
"3%" (sezon 2)
"The New Legends of Monkey" (sezon 1)

29 kwietnia
"Superstition" (sezon 1)

REKLAMA