"Bajer z Bel-Air" i nie tylko. Will Smith i Jimmy Fallon wykonali motywy ze słynnych sitcomów

"The Tonight Show" (Fot. NBC)

Jak brzmiałby miks piosenek z "Bajeru z Bel-Air" i "Pełnej chaty", gdyby dodać do nich motyw z "The Andy Griffith Show" i kilku innych sitcomów? Sprawdzili to Will Smith i Jimmy Fallon.

"Bajer z Bel-Air" na szczęście nie padł ofiarą panującej w amerykańskiej telewizji manii powrotów produkcji sprzed lat, ale to nie oznacza, że Will Smith nie wraca chętnie do przeszłości. Wręcz przeciwnie, aktor od czasu do czasu wspomina serial, który zapoczątkował jego wielką karierę. Tym razem zrobił to w "The Tonight Show", wykonując wspólnie z Jimmym Fallonem miks muzycznych motywów ze słynnych telewizyjnych komedii.

Czego tam nie ma! Od sitcomów z lat 70. i 80., jak "The Golden Girls", "The Jeffersons", "Diff'rent Strokes", "The Good Times" czy "Three's Company", po "Pełną chatę" i "Martina". Znalazło się też "Believe It or Not" z "The Greatest American Hero", a nawet gwizdany (i czarno-biały) motyw z "The Andy Griffith Show" i nucona melodia z "I Dream of Jeannie". Ale i tak prawdziwy szał zaczął się dopiero, gdy wybrzmiały dźwięki "Bajeru z Bel-Air".

Trzeba przyznać, że po latach ten kawałek brzmi równie dobrze jak kiedyś, a już na pewno jest tak samo energiczny. Spójrzcie tylko na szaloną reakcję publiczności w studiu. Nie dziwimy się im ani trochę!

REKLAMA