6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Fot. HBO GO

0

Nieoficjalnie: HBO GO bez kablówki już od poniedziałku. Wiadomo, czemu nie ma zamówienia na 4. sezon "Ricka i Morty'ego". Margot Robbie produkuje kobiecy serial o Szekspirze. A oprócz tego "The Good Fight" i nie tylko.

1. Nieoficjalnie: HBO GO bez kablówki już od poniedziałku. Jak podał iMagazine, HBO GO uwolni się od operatorów już w najbliższy poniedziałek, 26 marca. Serwis donosi, że pierwszy miesiąc będzie darmowy, a abonament za każdy kolejny będzie wynosić 29,90 zł. W każdej chwili będzie można z usługi zrezygnować, dokładnie tak jak w przypadku Netfliksa, ShowMaksa czy Amazon Prime Video.

2. Wiadomo, czemu nie ma zamówienia na 4. sezon "Ricka i Morty'ego". Popularna kreskówka wciąż nie ma zamówienia na 4. sezon, a wszystko dlatego, że trwają negocjacje nowych kontraktów.

3. Mike Colter pojawi się w "The Good Fight". Mike Colter zagra gościnnie w "The Good Fight" narkotykowego króla Lemonda Bishopa, czyli swoją postać z "The Good Wife".

4. Margot Robbie produkuje kobiecy serial o Szekspirze. Firma produkcyjna Margot Robbie wraz z australijskim studiem ABC pracują nad 10-odcinkowym serialem, który opowie o Williamie Szekspirze z kobiecej perspektywy. Każdy odcinek będzie skupiać się na innej szekspirowskiej sztuce, a także komentować nasze współczesne społeczeństwo. Twórczynią serialu jest Giula Sandler ("Glitch").

5. Ryan Michelle Bathe w pilocie ABC. Aktorka z "This Is Us" zagra jedną z głównych ról w komedii "Steps", opowiadającej o "czwórce dorosłych w trzech domach, wychowujących trójkę dzieci po dwóch rozwodach - razem".

6. Zwiastun 2. sezonu "I'm Dying Up Here". Serial wraca 6 maja.