"Riverdale" wystawia "Carrie". Zobaczcie foty z odcinka musicalowego

"Riverdale" (Fot. CW)

0

Za niecały miesiąc ekipa "Riverdale" będzie tańczyć i śpiewać. Zobaczcie, czego powinniśmy spodziewać się po musicalowym odcinku "A Night to Remember".

Akcja w "Riverdale" toczy się szybko. Ostatnio widzieliśmy Cheryl w szponach siostry z piekła rodem, a już za miesiąc będzie tańczyć, śpiewać i lśnić bardziej niż kiedykolwiek. Serwis EW.com zaprezentował pierwsze zdjęcia z odcinka "A Night to Remember", w którym w Riverdale High zostanie wystawiony "Carrie: The Musical".

Tytułową postać zagra Cheryl Blossom, a jej matkę Alice Cooper. Veronica Lodge wcieli się główny czarny charakter - Chris Hargensen. Betty Cooper i Archie Andrews zagrają złotą parę, Sue Snell i Tommy'ego Rossa. Josie McCoy sportretuje nauczycielkę WF-u, pannę Gardner.

Reżyserować przedstawienie będzie Kevin Keller z pomocą Fangsa, z kolei Jughead nakręci dokument pokazujący kulisy produkcji. Cole Sprouse zarzekał się, że śpiewać nie będzie i jak widać słowa dotrzymał.

"A Night to Remember" zostanie pokazane 18 kwietnia w USA, a dzień później pojawi się na polskim Netfliksie. W międzyczasie zobaczymy jeszcze tylko jeden odcinek - "The Noose Tightens" z 28 marca - więc Cheryl ma naprawdę mało czasu na odzyskanie wolności i przemianę w gwiazdę (którą zawsze była i będzie, niezależnie od tego, gdzie jeszcze ją zamkną).

riverdale01

riverdale02

riverdale04

riverdale03