5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Crown" (Fot. Netflix)

0

Jared Harris z "The Crown" o nierówności płac w serialu. Jay Ali w 3. sezonie "Daredevila". Mocna historia Cheryl w kolejnych odcinkach "Riverdale". A oprócz tego "The Walking Dead" i nie tylko.

1. Jared Harris z "The Crown" o nierówności płac w serialu. Jared Harris, który grał w "The Crown" ojca Elżbiety II, powiedział, że to, iż Mattowi Smithowi płacono więcej niż grającej główną rolę Claire Foy, to duży wstyd dla studia produkcyjnego Left Bank Pictures. Jego zdaniem z pewnością winny nie jest Matt Smith, prawdopodobnie też nie jest winny Netflix. Za negocjacje pensji odpowiadało studio, które już przepraszało oboje aktorów za zamieszanie. Harris uważa, że jest tylko jeden sposób, żeby naprawić sytuację. "Rozumiem, że przeprosili, ale przeprosiny i czek byłyby jeszcze milej widziane. Ona pracowała dłużej. Jej występ jest dużym powodem, dla którego serial będzie mieć sezon trzeci, czwarty, piąty, szósty... Wyślijcie jej czek i w ten sposób wyrównajcie jej płacę" - powiedział aktor.

2. Jay Ali w 3. sezonie "Daredevila". Aktor znany z "The Fosters" pojawi się w "Daredevilu" w roli Rahula "Raya" Nadeema, uczciwego, ambitnego agenta FBI, który jest gotów zrobić wszystko dla swojej rodziny. Ma to być ważna postać w 3. sezonie.

3. Mocna historia Cheryl w kolejnych odcinkach "Riverdale". Podczas panelu "Riverdale" na PaleyFest showrunnner serialu Roberto Aguirre-Sacasa zapowiedział, że wkrótce zobaczymy mocny odcinek z Cheryl i Toni w rolach głównych. Madelaine Petsch jest zachwycona wątkiem romansu swojej bohaterki i mówi, że Toni pomoże Cheryl zaakceptować siebie i naprawić to, co próbowała zniszczyć jej matka.

4. Showrunner "The Walking Dead" o finale 8. sezonu. Finał 8. sezonu "The Walking Dead" przyniesie rozwiązanie wojny pomiędzy Neganem i Zbawcami. "Modlę się, żeby fani byli usatysfakcjonowani. Naprawdę mam nadzieję, że będą. To wojna. Są ofiary po drodze i jest naprawdę ciężko. Ale to tylko pokazuje, jak głęboko te postacie są połączone ze sobą i jak powiązane są ich losy, nawet jeśli czasem tego nie chcemy" - powiedział Scott Gimple, showrunner serialu.

5. Zwiastun 3. sezonu "Krainy bezprawia". Serial wraca 22 kwietnia.