Morgan i kilka nowych twarzy. "Fear the Walking Dead" - zobaczcie zwiastun 4. sezonu

"Fear the Walking Dead" (Fot. AMC)

Twórcy zapowiadają, że w 4. sezonie "Fear the Walking Dead" będzie zupełnie innym serialem, niż do tej pory. Czego możemy się po nim spodziewać, zobaczycie w pełnym zwiastunie.

Nowości będzie sporo, ale najważniejszą stanowi bohater, którego już dobrze znamy z "The Walking Dead", czyli Morgan (Lennie James). Będzie to pierwsza postać, która przeniesie się z jednego serialu o zombie do drugiego i z pewnością odegra tu istotną rolę. Jak widać po zwiastunie, okazji do wykazania się życiowymi doświadczeniami mu nie zabraknie.

Nie wiadomo jednak na razie, jaką konkretnie odegra rolę i to samo można powiedzieć o reszcie nowych bohaterów, których widzimy w zwiastunie po raz pierwszy. Jest Jenna Elfman, wcielająca się w Naomi, która nawiąże bliższą więź z Alicią; Garret Dillahunt jako rewolwerowiec John Dorie; oraz Maggie Grace w roli Althei, mogącej się pochwalić solidnym arsenałem. Szczegóły fabuły nie są znane, ale z tą trójką nie powinno być nudno.

Poza nimi w obsadzie zobaczymy oczywiście Kim Dickens, Franka Dillane'a, Alycię Debnam-Carey, Colmana Domingo i Danay Garcię. Premiera 4. sezonu "Fear the Walking Dead" w Stanach 15 kwietnia. W Polsce serial będzie można oglądać od 23 kwietnia na kanale AMC.

ftwd-art

REKLAMA