7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"One Day at a Time" (Fot. Netflix)

Będzie 3. sezon "One Day at a Time". Ryan Murphy wygrywa w sądzie z Olivią de Havilland. Starz zamawia "Now Apocalypse" od Stevena Soderbergha. A oprócz tego "The Originals", "Queer Eye" i nie tylko.

1. Netflix zamawia 3. sezon "One Day at a Time". Netfliksowa komedia powróci z 13-odcinkowym 3. sezonem.

2. Ryan Murphy wygrywa w sądzie z Olivią de Havilland. Olivia de Havilland pozwała twórców serialu "Feud: Bette and Joan" w związku z tym, jak została w nim pokazana, i przegrała. Sąd oddalił jej pozew, argumentując to wolnością słowa - tym, że nikt nie jest właścicielem historii własnej osoby i nie może dyktować, co o nim mówią. Murphy w odpowiedzi wydał oświadczenie, w którym napisał, że to wielkie zwycięstwo pierwszej poprawki do konstytucji i że filmowcy tworzący historie na bazie prawdziwych wydarzeń mogą odetchnąć z ulgą.

3. Connie Britton w nowym serialu "Dirty John". Connie Britton pojawi się w antologii true crime "Dirty John" telewizji Bravo. Serial, który ma już zamówienie na dwa sezony, oparty jest na podcaście Christophera Goffarda, reportera "Los Angeles Times". Britton zagra Debrę Newell, dekoratorkę wnętrz i samotną matkę z Orange County, która zakochuje się w niejakim Johnie Meehanie. I tak zaczyna się historia pełna tajemnic i manipulacji. 2. sezon będzie już dotyczył zupełnie innej sprawy. Tymczasem Britton ma jeszcze pojawić się gościnnie w "9-1-1", choć miała kontrakt tylko na jeden sezon.

4. Zapowiedź 5. sezonu "The Originals". A w nim m.in. dorosła Hope i jej moce. Serial wraca 20 kwietnia.

5. Starz zamawia "Now Apocalypse" od Stevena Soderbergha. "Now Apocalypse" to nowy serial komediowy, który tworzą Gregg Araki ("Kaboom") i Steven Soderbergh ("The Knick"). 10-odcinkowy serial opowie historię dorastania grupki przyjaciół z Los Angeles, którzy szukają tożsamości seksualnej i artystycznej.

6. Netflix zamawia 2. sezon "Queer Eye". Netflix zamówił 2. sezon "Queer Eye", a także kolejne sezony jeszcze czterech produkcji: "Dope", "Drug Lords", "Nailed It! i "The Toys That Made Us".

7. Rozpoczęło się śledztwo w sprawie Eda Westwicka. W Los Angeles rozpoczęło się śledztwo, mające na celu ustalenie, czy Ed Westwick popełnił gwałty, zarzucane mu przez cztery kobiety.

REKLAMA