Wszystkie twarze Hrabiego Olafa w zapowiedzi 2. sezonu "Serii niefortunnych zdarzeń"

"Seria niefortunnych zdarzeń" (Fot. Netflix)

Nieważne w jakim przebraniu, Hrabia Olaf zawsze jest odrażającym typem czyhającym na rodzeństwo Baudelaire'ów. Zobaczcie go w nowej zapowiedzi 2. sezonu serialu Netfliksa.

Hrabia Olaf, nikczemny opiekun Wioletki, Klausa i Słoneczka, nie cofnie się przed niczym, by przejąć należny im spadek. Ma przy tym istną obsesję na punkcie przybierania coraz to nowych tożsamości, którą możecie zobaczyć w pełnej krasie w nowym materiale zapowiadającym 2. sezon "Serii niefortunnych zdarzeń".

Stefano, Kapitan Szlam, Shirley, przerażający lekarz, straszny detektyw albo licytator z najgorszego koszmaru - we wszystkie te postaci wcielał się lub wcieli główny czarny charakter serialu, dając ogromne pole do popisu Neilowi Patrickowi Harrisowi. A że ten w przebraniach i karykaturalnej manierze czuje się jak ryba w wodzie, efekt jest w każdym przypadku jedyny w swoim rodzaju.

I oczywiście bardzo uciążliwy dla rodzeństwa Baudelaire'ów, których w 2. sezonie czeka jeszcze więcej przykrych chwil. Zaprezentowane zostaną w nim historie z książek Lemony'ego Snicketa od tej o numerze 5 (czyli "Akademii antypatii") aż do dziewiątej (czyli "Krwiożerczego karnawału") i jak zapowiadają twórcy: "Było źle, będzie jeszcze gorzej". Na pewno jednak nie będziemy się nudzić, o co już zadba Hrabia Olaf w każdej swojej odsłonie.

Premiera 2. sezonu "Serii niefortunnych zdarzeń" w Netfliksie 30 marca.

REKLAMA