"Żona idealna" w rosyjskiej wersji? Tak, a w roli Petera - Bohun z "Ogniem i mieczem"!

"The Good Wife" (Fot. CBS)

W Stanach "Żona idealna" doczekała się spin-offu, czyli "The Good Fight", ale to nic w porównaniu z kopią, jaką szykują Rosjanie. Przed Wami "Khoroshaya zhena" - zobaczcie foty!

"Khoroshaya zhena", czy jak wolicie "Хорошая жена", to zapowiadany już jakiś czas temu rosyjski remake "Żony idealnej", który powstaje dla telewizji NTV. I jest na coraz bardziej zaawansowanym etapie produkcji, bo właśnie pojawiły się pierwsze zdjęcia. Na nich mamy natomiast Alicię i Petera w nowym wydaniu - tutaj wcielają się w nich Aleksandra Ursulyak i Aleksandr Domogarow (czyli Bohun z "Ogniem i mieczem" we własnej osobie!).

Zarys fabuły brzmi identycznie jak w oryginale, oczywiście poza zmianą krajobrazu. Tutejsza główna bohaterka wraca więc do zawodu prawniczki po tym, jak jej mąż - prokurator z obwodu leningradzkiego - zostaje bohaterem szeregu skandali. Jak widać po zdjęciach, rosyjskie organy ścigania się z nim nie patyczkują. Tylko zobaczcie to rozpaczliwe spojrzenie zza krat na sali sądowej!

Rosyjska "Żona idealna" nie będzie pierwszą międzynarodową wersją serialu CBS, bo swoją mieli już Koreańczycy. Nie podejmujemy się oceny, która wygląda lepiej - przynajmniej dopóki Rosjanie nie pokażą zwiastuna.

zonaidealnarosja1

domogarow-zona02

zonaidealnarosja2

zonaidealnarosja3

zonaidealnarosja5

zonaidealnarosja6

zonaidealnarosja7

REKLAMA