7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Wielkie kłamstewka" (Fot. HBO)

Douglas Smith w obsadzie "Wielkich kłamstewek". Amazon zamawia serial o Aztekach z Javierem Bardemem. "SEAL Team" i "S.W.A.T." z zamówieniem na 2. sezon. A oprócz tego "Supernatural" i nie tylko.

1. Douglas Smith w obsadzie "Wielkich kłamstewek". Douglas Smith ("Alienista") pojawi się w 2. sezonie "Wielkich kłamstewek" w roli Coreya Brockfielda, surfera i aspirującego biologa morskiego, który pracuje razem z Jane (Shailene Woodley).

2. Amazon zamawia serial o Aztekach z Javierem Bardemem. Amazon zamówił miniserial "Cortes", opowiadający o tytułowym konkwistadorze i podboju państwa Azteków. Główną rolę zagra Javier Bardem, a scenariusz napisze Steven Zaillian ("Lista Schindlera") na bazie mającego 50 lat i do tej pory niewykorzystanego scenariusza, którego autorem jest Dalton Trumbo. Jednym z producentów będzie Steven Spielberg.

3. Allison Tolman w obsadzie "Good Girls". Allison Tolman ("Fargo") dostała rolę powracającą w serialu NBC. Zagra wilczycę w owczej skórze - matkę trójki dzieci, która będzie stanowić zagrożenie dla głównych bohaterek.

4. "SEAL Team" i "S.W.A.T." z zamówieniem na 2. sezon. Oba procedurale powrócą w przyszłym sezonie. Oprócz tego w CBS zamówienie na 2. sezon ma już "Young Sheldon".

5. "Strike Back" z zamówieniem na kolejny sezon. Telewizja Cinemax zamówiła 6. sezon "Strike Back".

6. Fragment crossovera "Scooby-Doo" i "Supernatural". "Scoobynatural" będzie mieć premierę 29 marca.

7. Plakat "The 100" na 5. sezon. Serial wraca 24 kwietnia.

The-100-Season-5-Poster

REKLAMA