"Humans" powraca. Data premiery i pierwsze zdjęcia z 3. sezonu brytyjskiego serialu

Androidy tej wiosny będą szaleć nie tylko w parku Westworld. Powrócą także bohaterowie "Humans", a pierwsze zdjęcia z 3. sezonu możecie zobaczyć już teraz.

3. sezon "Humans" dzieje się rok po tym, jak androidy zwane Synthami zaczęły rozumieć, kim są i co im ludzie zrobili. Zdziesiątkowana grupa Synthów walczy o przetrwanie w świecie, który ich nienawidzi i boi się ich. W podzielonej Wielkiej Brytanii roboty i ludzie starają się utrzymać pokój, ale kiedy w samej społeczności Synthów zaczynają się podziały, to oznacza koniec nadziei na stabilność.

Podczas gdy Mia (Gemma Chan), Niska (Emily Berrington) i Max (Ivanno Jeremiah) walczą o prawo do przeżycia, Joe (Tom Goodman-Hill), Laura (Katherine Parkinson) oraz ich dzieci starają się zrozumieć wydarzenia z poprzedniej serii i ich skutki. Do obsady dołączy Mark Bonnar jako Neil Sommer, intrygująco czarujący naukowiec, z którym Laura nawiąże bliższą znajomość. Poza tym na zdjęciach znajdują się Leo (Colin Morgan) i Flash (Ritu Arya), którzy również powrócą.

3. sezon "Humans" będzie mieć premierę w Wielkiej Brytanii w maju w telewizji Channel 4 i 5 czerwca w USA w AMC. W Polsce zobaczymy go później w tym roku na kanale AMC, dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.

HUMANS III

HUMANS III

REKLAMA