6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Crown" (Fot. Netflix)

"The Crown" ma już nowego księcia Filipa. Netflix zamawia serial Franka Millera na podstawie legendy o królu Arturze. Gigantyczna oglądalność "Roseanne". A oprócz tego "The Originals" i nie tylko.

1. "The Crown" ma już nowego księcia Filipa. Rolę Matta Smitha ostatecznie przejmie Tobias Menzies (ostatnio widziany w "Outlanderze" i "Terrorze").

2. Gigantyczna oglądalność "Roseanne" i równie duże szanse na kolejny sezon. 18,2 mln widzów i demo 5,2 - taką oglądalność miała premiera 10. sezonu "Roseanne". Powracający po dwóch dekadach sitcom pobił wszystko, co jest obecnie w amerykańskiej telewizji, w tym "The Big Bang Theory". "Roseanne" udało się także pobić własny finał z 1997 roku. Nic więc dziwnego, że już się mówi o kolejnym sezonie, który według nieoficjalnych informacji będzie dłuższy niż obecny.

3. Netflix zamawia serial Franka Millera na podstawie legendy o królu Arturze. Frank Miller ("Sin City") i Tom Wheeler ("Kot w butach") stworzą dla Netfliksa 10-odcinkowy serial "Cursed". Główną bohaterką będzie Pani Jeziora, postać z legendy o królu Arturze.

4. Hulu rezygnuje z komiksowego serialu "Locke & Key". Hulu zrezygnowało z projektu po pilocie, ale jest szansa, że serial spodoba się komuś innemu. Twórcy próbują go sprzedać innym platformom streamingowym.

5. Zdjęcia z 5. sezonu "The Originals". A na nich m.in. Klaus i Caroline. Galerię znajdziecie tutaj.

the-originals-501-05

6. Jennifer Morrison znów na planie "Once Upon a Time". Aktorka powróci jako Emma Swan w finale serialu.

REKLAMA