7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Obsesja Eve" (Fot. BBC America)

Kwietniowa dostawa seriali w HBO GO. Telewizja Freeform kasuje "Beyond". "Brockmire" z zamówieniem na kolejne dwa sezony. A oprócz tego "Królestwo zwierząt" i nie tylko.

1. Kwietniowa dostawa seriali w HBO GO. 1 kwietnia w HBO GO pojawi się cały 3. sezon "Gomorry". 9 kwietnia zadebiutuje "Howards End" i "Obsesja Eve" ("Killing Eve") – w obu przypadkach 1. odcinek. Od 15 kwietnia dostępny będzie miniserial "Małe kobietki", a 23 kwietnia wystartuje 2. sezon "Westworld". Z kolei 27 kwietnia w HBO GO pojawi się cały 1. sezon "Opowieści podręcznej".

2. Freeform kasuje "Beyond". Młodzieżowy serial został skasowany po dwóch sezonach.

3. "Brockmire" z zamówieniem na kolejne dwa sezony. Telewizja IFC zamówiła 3. i 4. sezon serialu "Brockmire". Pojawiła się także informacja o "Documentary Now!": serial wróci dopiero w 2019 roku.

4. Sterling K. Brown w nowym odcinku "Brooklyn 9-9". Aktor znany z "This Is Us" pojawi się w odcinku z najbliższej niedzieli w roli podejrzanego o morderstwo.

5. John Mulaney poprowadzi "Saturday Night Live". John Mulaney, który przez sześć sezonów był scenarzystą "Saturday Night Live", poprowadzi program 14 kwietnia (gościem muzycznym tego odcinka będzie Jack White). Z kolei 1 maja na Netfliksie pojawi się nowy stand-up komika, zatytułowany "Kid Gorgeous at Radio City".

6. Zwiastun 3. sezonu "Królestwa zwierząt". Serial wraca w USA 29 maja.

7. Sarah Jessica Parker wspiera Cynthię Nixon w wyborach. Sarah Jessica Parker, podobnie jak wcześniej Kristin Davis, wsparła w serwisach społecznościowych Cynthię Nixon, która startuje na gubernatora Nowego Jorku.

REKLAMA