Obsada "Riverdale" tańczy i śpiewa. Zwiastun i nowe zdjęcia z odcinka musicalowego

"Riverdale" (Fot. CW)

0

W kolejnym odcinku "Riverdale" zobaczymy "Carrie: The Musical" w stylu Riverdale High. I jak łatwo się domyślić, nie będzie to takie zwykłe przedstawienie szkolne - zobaczcie foty i zwiastun.

"A Night to Remember" to pierwszy muzyczny odcinek "Riverdale". Zobaczymy w nim "Carrie: The Musical", który zostanie wystawiony w Riverdale High. Tytułową postać zagra Cheryl Blossom, uratowana ze szponów złych zakonnic, a jej matkę Alice Cooper. Veronica Lodge wcieli się w główny czarny charakter - Chris Hargensen. Betty Cooper i Archie Andrews zagrają złotą parę, Sue Snell i Tommy'ego Rossa. Josie McCoy sportretuje nauczycielkę WF-u, pannę Gardner.

Reżyserować przedstawienie będzie Kevin Keller z pomocą Fangsa, z kolei Jughead nakręci dokument pokazujący kulisy produkcji. Cole Sprouse zarzekał się, że śpiewać nie będzie i jak widać na zdjęciach poniżej, słowa dotrzymał.

"A Night to Remember" zostanie pokazane 18 kwietnia w USA, a dzień później pojawi się na polskim Netfliksie. Więcej zdjęć z odcinka znajdziecie tutaj.

riverdale02

riverdale03

riverdale04

riverdale05

riverdale06

riverdale07

riverdale08

riverdale09

riverdale10

riverdale11

riverdale12

riverdale13

riverdale01