Hiszpański napad trwa. "Dom z papieru" - zwiastun i polska data premiery 2. części serialu

"Dom z papieru" (Fot. Netflix)

Doskonały plan napadu na Hiszpańską Mennicę Królewską już dawno przestał takim być. Zobaczcie zapowiedź 2. części sezonu "Domu z papieru", w której wyjaśni się los przestępców.

W 2. części hiszpańskiego serialu "Dom z papieru", o którym pisaliśmy wcześniej w Serialowej alternatywie, zobaczymy decydującą fazę spektakularnego skoku dokonanego przez ósemkę przestępców pod wodzą kierującego całą operacją z zewnątrz Profesora. Jak widać na zwiastunie, wszyscy znajdą się wkrótce w poważnych kłopotach, bo czasu do końca coraz mniej, za to problemów na głowie naszych bohaterów przybywa.

Choć już do tej pory na planie idealnego skoku pojawiło się mnóstwo rys, dopiero teraz zrobi się naprawdę paskudnie. Zarówno zakładnicy, jak i przestępcy są coraz bardziej zmęczeni i zdenerwowani, technicy kryminalistyki namierzają dom, w którym wszystko się zaczęło, a policja zbliża się do odkrycia tożsamości Profesora, który wciąż prowadzi gierki psychologiczne z detektyw Raquel Murillo.

Czy w takich warunkach uda się doprowadzić plan do końca? Odpowiedź na to pytanie poznamy już 6 kwietnia, gdy na Netfliksie pojawią się nowe odcinki "Domu z papieru".

REKLAMA