10 nowych seriali, które będą mieć premierę w kwietniu

"Zagubieni w kosmosie" (Fot. Netflix)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

W kwietniu premierę w Polsce będą mieć m.in. "Zagubieni w kosmosie", "Terror", "Deep State" i "Alienista". Wśród światowych premier znajduje się długo oczekiwane "Ordeal by Innocence" na podstawie powieści Agathy Christie.

"Ordeal by Innocence" - premiera 1 kwietnia w Wielkiej Brytanii

Miniserial na podstawie "Próby niewinności" Agathy Christie BBC zapowiadało już jakiś czas temu, ale premiera opóźniła się, ponieważ z serialu wycięto Eda Westwicka, oskarżonego przez kilka kobiet o gwałty. Ostatecznie pierwszy odcinek Brytyjczycy zobaczą w Niedzielę Wielkanocną, a kolejny tydzień później.

"Próba niewinności" to historia morderstwa bogatej filantropki Rachel Argyll. Kobieta ginie we własnej posiadłości, a aresztowany zostaje jej adoptowany syn Jack, który gwałtownie wszystkiemu zaprzecza. Półtora roku później domostwo Argyllów odwiedza dr Arthur Calgary, tajemniczy naukowiec, który twierdzi, że właśnie powrócił z wyprawy arktycznej i ma dowody na niewinność Jacka. Problem w tym, że rodzina Rachel nie jest zainteresowana grzebaniem w przeszłości.

Miniserial BBC ma znakomitą obsadę, w której znajdują się Anna Chancellor, Anthony Boyle, Bill Nighy, Christian Cooke, Ella Purnell, Crystal Clarke, Eleanor Tomlinson, Matthew Goode i Morven Christie.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10