"I Want Your Cray Cray" w całej okazałości - zobaczcie teledysk do piosenki Trish Walker

"Jessica Jones" (Fot. Netflix)

Jeśli obejrzeliście już 2. sezon "Jessiki Jones", to wiecie, że zobaczyliśmy w nim niejedno oblicze Trish Walker. Także to sprzed lat, które teraz możecie oglądać do woli.

"I Want Your Cray Cray" to absolutnie straszny utwór, który pojawił się w jednym z odcinków 2. sezonu "Jessiki Jones", gdy cofnęliśmy się nieco w czasie, by zobaczyć, jak wyglądała przeszłość naszych bohaterek. W tle mogliście wówczas oglądać teledysk, którym Trish Walker (Rachael Taylor) próbowała zerwać z wizerunkiem nastoletniej gwiazdy, pokazując swoje drapieżne i seksowne oblicze. Netflix właśnie wypuścił jego pełną wersję.

Jak skończyła się muzyczna kariera Trish, dobrze wiecie. Dość powiedzieć, że cztery dni po premierze teledysku bohaterka trafiła na odwyk. Słuchając "I Want Your Cray Cray", można jednak dojść do wniosku, że to jedna z lepszych rzeczy, jaka spotkała ją w życiu. Trudno powiedzieć, gdzie by skończyła, gdyby takich przebojów powstało więcej, a ona kontynuowała rozrywkową karierę.

Abstrahując jednak od muzycznej wartości bardzo bogatego w tekst utworu, trzeba przyznać, że Rachael Taylor wygląda tu fantastycznie, a samo wideo to sympatyczny ukłon Netfliksa w stronę lat 90. Ze zrobionego w stylu "Pop-Up Video" teledysku możecie się na przykład dowiedzieć, co właściwie znaczy "Cray Cray", a także tego, że Trish i jej matka umawiały się z tym samym facetem.

A poza tym życzymy powodzenia z wyrzuceniem tego kawałka z pamięci. Nas zaczął właśnie prześladować na nowo.

Obydwa sezony "Jessiki Jones" można oglądać w Netfliksie.

REKLAMA