Jenna Fischer i problemy z garderobą. Zobaczcie, jak aktorka wystąpiła u Jimmy'ego Kimmela

"Jimmy Kimmel Live" (Fot. ABC)

Spokojnie przygotowujesz się do występu w talk-show, a potem psuje ci się zamek w sukni i nagle wszystko się sypie. Jenna Fischer poradziła sobie jednak wzorowo.

Co zrobić, gdy starannie przygotowany strój wieczorowy odmawia posłuszeństwa? Przede wszystkim zachować spokój i improwizować tak, jak Jenna Fischer. Znana z "The Office" aktorka pojawiła się w programie Jimmy'ego Kimmela, gdzie miała promować swój nowy serial ("Splitting Up Together", które recenzowaliśmy tutaj). I zrobiła to, ale w nieco innych okolicznościach, niż planowała.

Bo zamiast w przyszykowanej na ten występ bordowej sukni, Jenna Fischer pojawiła się w studiu w jeansach i... ręczniku kąpielowym. Jak powiedziała, czekała z przebraniem się do ostatniej chwili, a gdy okazało się, że zamek w sukni się zepsuł, wpadła w lekką panikę. Ale nie na długo, bo jak przystało na dziewczynę z Missouri, szybko znalazła rozwiązanie. I choć nieco przerażał ją fakt, że występuje w ręczniku, przyznała, że to bardzo wygodny strój.

Jimmy Kimmel nie miał absolutnie nic przeciwko, więc po krótkiej dyskusji o spa, butach na obcasie i diamentowych kolczykach, rozmowa potoczyła się już całkiem normalnie. To się nazywa chłodna głowa w trudnej sytuacji!

#towelblouse #fashiontowel #fashionimprov #kimmel

Post udostępniony przez Jenna Fischer (@msjennafischer)

REKLAMA