7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Hugh Laurie w serialu "Veep" (Fot. HBO)

Kolejne powroty w 2. sezonie "Wielkich kłamstewek". Hugh Laurie w serialu George'a Clooneya. "American Gods" szuka zastępstwa dla Gillian Anderson. A oprócz tego "Roseanne", nowy serial HBO i nie tylko.

1. Kolejne powroty w 2. sezonie "Wielkich kłamstewek". W "Wielkich kłamstewkach" ponownie pojawią się Merrin Dungey jako detektyw Adrienne Quinlan, Robin Weigert jako dr Amanda Reisman, terapeutka Celeste i Perry'ego, Kathryn Newton jako Abby, córka Madeline, a także Sarah Sokolovic jako Tori, żona Josepha, reżysera, z którym Madeline miała romans. Ponadto do obsady dołączą Crystal Fox jako Elizabeth Howard, matka Bonnie, oraz Mo McRae jako Michael Perkins, nauczyciel z lokalnej szkoły.

2. Hugh Laurie w serialu George'a Clooneya. Hugh Laurie pojawi się jako Major de Coverley w serialu limitowanym "Catch-22", który tworzy George Clooney dla platformy Hulu. Serial ma liczyć 6 odcinków.

3. "American Gods" szuka zastępstwa dla Gillian Anderson. Gillian Anderson już nie powróci jako Media. Ekipa serialu szuka aktorki pochodzenia azjatyckiego w wieku ok. 20 lat, która ją zastąpi.

4. Oglądalność "Roseanne" jeszcze bardziej rekordowa. Po podliczeniu powtórek, nagrywarek itd. okazało się, że powrót "Roseanne" miał łączną oglądalność 25 mln widzów i rating 7,3.

5. Kathryn Hahn w nowym serialu HBO. HBO zamówiło pilot serialu komediowego "Mrs. Fletcher" na podstawie książki Toma Perrotty. Kathryn Hahn zagra rolę Eve Fletcher, rozwiedzionej matki, która wysyła syna na studia i rzuca się na nowo w wir życia erotycznego. Perrotta napisze odcinek pilotowy i będzie produkować serial razem z reżyserką Nicole Holofcener.

6. Jackson Pace w 5. sezonie "Grace i Frankie". Znany z "Homeland" Jackson Pace pojawi się w "Grace i Frankie" w roli chłopaka o imieniu Luke.

7. Awans w obsadzie "Legends of Tomorrow". Jes Macallan, czyli serialowa agentka Ava Sharpe, będzie w stałej obsadzie 4. sezonu.

REKLAMA