Co dwóch Davidów, to nie jeden. "Legion" - świetne przypomnienie 1. sezonu

"Legion" (Fot. FX)

Nie pamiętacie już, co działo się w 1. sezonie "Legionu"? Z pomocą przychodzi nie jeden, lecz dwóch Davidów Hallerów, którzy streszczają najważniejsze wydarzenia.

Kolejny sezon Waszego ulubionego serialu zbliża się wielkimi krokami, a Wy macie pustkę w głowie, próbując sobie przypomnieć, na czym ostatnio stanęło? Wielu widzów ma ten problem, ale na szczęście w przypadku "Legionu" twórcy wyszli im naprzeciwko, przygotowując skrót dotychczasowych wydarzeń. Oczywiście wyjątkowy, tak jak cały serial.

Nie jest to bowiem zwykłe przypomnienie, ale rozmowa Davida (Dan Stevens)... z samym sobą. Albo raczej swoją racjonalną wersją, której wyjaśnia pokrótce, co przydarzyło mu się od czasu pobytu w szpitalu psychiatrycznym.

Wszystkiemu towarzyszą jeszcze znajome, rysowane kredą na tablicy animacje, przypominające poznanie Syd i reszty, walkę z Division 3, naukę kontroli swoich zdolności oraz pozbycie się Shadow Kinga z umysłu. Aż do tajemniczej kuli, w której najwyraźniej David przebywa aż do teraz.

Więcej dowiemy się z 2. sezonu, który wczoraj zadebiutował w Stanach (tutaj nasza bezspoilerowa recenzja). Premiera na kanale FOX Polska 5 kwietnia, macie więc ostatnią okazję, by przypomnieć sobie, gdzie ostatnio skończyliśmy.

REKLAMA