Zdjęcia w Londynie i nowa rola Marco D'Amore. "Gomorra" - pierwsze informacje na temat 4. sezonu

"Gomorra" (Fot. Sky Atlantic)

3. sezon "Gomorry" kilka dni temu pojawił się w HBO GO, a my już mamy informacje ma temat kolejnych odcinków. Tylko uważajcie na bardzo duże spoilery z 3. sezonu w dalszej części.

Deadline donosi, że w połowie kwietnia ruszą zdjęcia do 12-odcinkowego 4. sezonu "Gomorry". Serial będzie kręcony w Neapolu, a także Bolonii i Londynie. To pierwsza wizyta tej ekipy w Wielkiej Brytanii - poza Włochami "Gomorra" do tej pory powstawała w Bułgarii, Hiszpanii i Niemczech.

Fabuła 4. sezonu będzie kręcić się przede wszystkim wokół Genny'ego (Salvatore Esposito) i Patrizii (Cristiana Dell’Anna), którzy ustalać będą nowy układ sił w Neapolu. Tymczasem Enzo (Arturo Muselli) i Valerio (Loris De Luna) będą zjednoczeni jako przywódcy gangu ze śródmieścia Neapolu. Bohaterowie zmierzą się z nowymi zagrożeniami i bezwzględnymi wrogami, podczas gdy Genny będzie musiał podjąć trudne decyzje związane z chronieniem swojej rodziny.

Nie zobaczymy już Ciro Di Marzio, ale wcielający się w niego Marco D’Amore powróci, tyle że po drugiej stronie kamery. Aktor zaliczy w 4. sezonie "Gomorry" swój reżyserski debiut. Oprócz niego reżyserować będą Enrico Rosati, Ciro Visco, a także Francesca Comencini i Claudio Cupellini.

Premiera 4. sezonu "Gomorry" we Włoszech prawdopodobnie będzie miała miejsce wiosną 2019 roku.

REKLAMA