Oto nasze nowe kłamczuchy. Zdjęcia zza kulis "The Perfectionists" - spin-offu "Pretty Little Liars"

"Pretty Little Liars" (Fot. Freeform)

Pilot "The Perfectionists" już jest gotowy, a dzięki aktorkom, które wrzucały foty na Instagram, wiemy, jak to wygląda od strony kulis. Zobaczcie, jak prezentują się nasze nowe kłamczuchy.

W Oregonie zakończyły się kilka dni temu zdjęcia do pilota "The Perfectionists", czyli spin-offu "Pretty Little Liars", tworzonego przez Marlene King na podstawie książki Sary Shepard. Spotkamy w nim ponownie Alison (Sasha Pieterse) i Monę (Janel Parrish), które teraz będą rezydować w Beacon Heights. To miejsce, gdzie wszystko i wszyscy wydają się idealni, ale to tylko pozory. W miasteczku dochodzi do morderstwa, a perfekcjonistki okazują się skrywać niejedną tajemnicę.

Poza dziewczynami znanymi z serialu-matki w "The Perfectionists" zobaczymy całe mnóstwo nowych twarzy. Sofia Carson ("Descendants") pojawi się jako Ava, wyznaczająca trendy blogerka i koderka. Sydney Park ("The Walking Dead") zagra Caitlin, perfekcyjną córkę dwóch perfekcyjnych matek z politycznymi aspiracjami. Eli Brown wcieli się w Dylana, utalentowanego wiolonczelistę, który uwielbia muzykę tak samo jak swojego chłopaka, Andrew. Graeme Thomas King zagra błyskotliwego młodego naukowca o imieniu Jeremy.

Kelly Rutherford ("Gossip Girl") zobaczymy w roli Claire Hotchkiss, kobiety, która razezm z mężem założyła Hotchkiss Industries i Beacon Heights University. Z kolei Hayley Erin ("General Hospital") pojawi się w tajemniczej roli, której szczegółów nie zdradzono. Większość postaci znana jest z książek Sary Shephard, ale nie wszystkie.

A jeśli jesteście ciekawi, jak wyglądają perfekcjonistki, serwis TVLine zebrał zakulisowe zdjęcia, wrzucane przez aktorki i twórczynię serialu na Instagram. Teraz tylko czekać na zamówienie dla całego sezonu.

perfectionists01

perfectionists02

perfectionists03

perfectionists04

perfectionists05

perfectionists06

perfectionists07

perfectionists08

perfectionists09

perfectionists10

REKLAMA